3 דרכים להשיג מונית במהירות בת"א

מפת התחבורה בתל אביב משתנה במהירות. בעבר, רוב התחבורה נשענה על כלי רכב פרטי, אך היום עקב הפקקים והעומס, העירייה משקיעה מאמצים בצמצום כלי הרכב הפרטיים על הכביש. יש מגוון אפשרויות אחרות, החל מנסיעה בקורקינט חשמלי או אופניים, לתחבורה ציבורית. למרות זאת, לעיתים צריך רכב לנסיעות מסוימות, ועליכם להזמין מונית במהירות. מאמר זה יפרט כיצד.

 

צלצול לתחנת המוניות

הזמנה של מוניות בתל אביב צריכה להיעשות בזהירות. העיר עצמה מלאה בשינויים ועבודות תשתית, אשר יכולות לגרום לנהג לא מיומן להתעכב שעות ארוכות במיוחד בדרך ליעד. צלצול לתחנת מוניות הוא עדיין הדרך המהירה והיעילה ביותר להשגת מוניות ברמה גבוהה. האפליקציות השונות אשר החלו להיכנס לשוק, מפעילות בקרה מצומצמת מאוד על איכות הנהגים, וכלי הרכב אשר הם נוהגים בהם. כך, אין לכם למעשה יכולת לדעת אם תזכו בנסיעה טובה, או בדקות ארוכות של פחד במכונית אשר הייתה צריכה כבר מזמן לרדת מהכביש. כאשר ממתקשרים לתחנת מוניות, יודעים שמקבלים נהג מנוסה, וכלי רכב של חברת המוניות, אשר המוניטין שלה תלוי בתפקוד תקין שלו. התחנה גם תוכל לשלוח אליכם נהג במהירות בכל מקום בעיר, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא תתעכבו זמן רב.

 

אפליקציות ייעודיות כמו אובר או גט טקסי

בשנים האחרונות שוק המוניות והנסיעות עבר טלטלה. אפליקציית גט טקסי שינתה את הדרך בה ישראלים מזמינים נסיעה במוניות. הנהגים אשר נרשמו לשירות, עובדי למעשה כעצמאיים תחת האפליקציה. האפליקציה מציעה להם נסיעות רבות לכל אורך היום, ומפעילה מערך בקרת איכות מסוים הנועד לסינון נהגים ברמה נמוכה מהשירות. האפליקציה מאפשרת לצרכנים לקבל שירות מהיר, כל עוד הם במקום הומה יחסית, ומבקשים לבצע נסיעה אשר היעילות שלה עבור הנהג גבוהה. לכן, אם יש לכם צורך בנסיעה למקום מרוחק, בו הנהג לא יוכל למצוא נוסע בדרך חזרה, יתכן מאוד שתאלצו לחכות הרבה זמן עד שיאספו אתכם. אפליקציות כמו אובר נכנסו גם הן לתל אביב, אך בשונה מהעולם על פי חוקי ישראל רק נהגי מונית מוסמכים רשאים לעבוד בהן. האפליקציות נועדו לאפשר לכל אחד להפוך את רכבו הפרטי למונית, אך מאחר ובארץ זה לא המצב, מדובר פשוט בהזמנת נהגי מונית אשר פועלים תחת פיקוח מינימאלי.

 

שימוש בשירותי באבל

המילה האחרונה בעולם המוניות בתל אביב, הוא שירות באבל. במסגרת השירות, נעשה ניסיון של העירייה לספק מענה לציבור לקוחות אשר מצד אחד מעוניין בנסיעה מהירה ויעילה, אך עדיין לא מוכן להוציא סכומי כסף שנדרשים לשם נסיעה במונית פרטית. השירות הוא למעשה רכב גדול, בסגנון של מונית שיירות, אשר מצויד במתקנים שונים אשר נועדו להפוך את הנסיעה לנוחה במיוחד. הרכב מגיע במהירות אל נוסעים בדרך, ופורק אותם על פי דרישותיהם. הנסיעה אינה במסלול קבוע, ונבנית על ידי אפליקציה כדי לצמצם זמני המתנה עד כמה שאפשר.

נהג שרות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב פוגע
ביטוחים
כיצד להתנהל מול הביטוח לאחר תאונת דרכים?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים ואתם מבוטחים, אתם זכאים לקבלת פיצוי. מהו גובה הפיצוי וכיצד להתנהל מול הביטוח? במאמר זה נציג את כל המידע.   כיצד מגישים תביעה לביטוח בעקבות תאונת

נסיעות במכונית גולף
רכב
מה הן הגבלות הנסיעה על רכב גולף?

בעולם הרכבים התפעוליים לרכבי גולף יש מקום של כבוד. הרכבים הללו שימושיים מאוד בשטחים תפעוליים, מושבים, קיבוצים ושטחים חקלאיים גדולים. יש מספר הבדלים מבחינה חוקית בין הרכבים הללו לבין רכבים

צריכים עצה מרופא ?