השטן נמצא בפרטים הקטנים: מה חשוב לזכור כשטסים לחו"ל?

זה לא סוד שהתארגנות לקראת טיסה לחו"ל עשויה לגרום לסטרס שמוביל לשכחה של הדברים החשובים ביותר שיכולים להרוס את החופשה שלכם ברגע אחד. מאמר זה יתמקד במטלות הבסיסיות, שעליכם לבצע בשלבים מוקדמים, כדי שתהיו בטוחים שהגעתם לשדה מבלי לשכוח דבר. הישארו כאן אתנו ותהיו רגועים לאורך כל הדרך.

 

לבדוק את תוקף ונראות הדרכון

סביר להניח שכתבתם כבר עשרות תזכורות במכשיר הנייד ועל גבי פתקים קטנים שמטרתן להזכיר את לקיחת הדרכון טרם היציאה לשדה התעופה. שכן, זה ידוע, מדובר בפריט החשוב ביותר שרבים מאתנו שוכחים לקחת בעקבות ריבוי משימות. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שיש דברים נוספים שתצטרכו לשים לב אליהם בכל הנוגע לדרכון שלכם.

מדובר בתור התחלה בתוקף שלו, משום שיש מדינות מסוימות שמבקשות להגיע עם דרכון בתוקף לחצי שנה. בירור זה יחסוך מכם עוגמת נפש בעת הנחיתה ביעד ויאפשר להיכנס לשדה התעופה בקלות. לצד זאת, עליכם לבדוק שהדרכון אינו קרוע או פגום, משום שתרחיש שכזה עשוי להשאיר אתכם בשדה התעופה הישראלי.

לבדוק את תוקף ונראות הדרכון

להזמין מונית מחברה מוכרת ומומלצת

תהיו חכמים ואל תשאירו את הזמנת המונית לשדה ברגע האחרון, משום שאתם עשויים לגלות שיש עומס או שאלה לא יוכלו לקחת אתכם לשדה מסיבה אחרת. נמליץ לבדוק כבר עכשיו פרטים על חברת מונית לנתבג שנחשבת לטובה ביותר. כך תוכלו לצאת לשדה התעופה בשקט נפשי, משום שתדעו שיש נהג מסוים שמתכנן להגיע אליכם בתאריך ובשעה שנקבעה מולו מראש.

 

לבדוק את התאריך ושעת ההמראה

יש לא מעט נוסעים שפספסו את הטיסה שלהם בגלל שהם לא עקבו אחר השינויים שבוצעו מצד חברת התעופה. נמליץ לכם לבדוק כשבוע מראש את תאריך ושעת ההמראה. כך תוכלו לגלות אם בוצע שינוי כלשהו ברגע האחרון ולהתאים את עצמכם לתאריך העדכני. מומלץ לחזור על הפעולה כ – 24 שעות לפני ההמראה ולבצע באותה הזדמנות צ'ק אין שיחסוך לכם זמן המתנה בשדה התעופה.

 

לארוז חטיפים וסנדוויצ'ים לטיסה

תכינו מראש תיק או שקית נשנושים שישמשו אתכם מרגע העלייה למטוס (חשוב לעשות זאת גם אם רכשתם מנות חמות שצפויות להיות מוגשות בהמשך הטיסה). נסביר שלעיתים ישנם עיכובים לא צפויים שעשויים להותיר אתכם רעבים. החזקה בשקית או תיק נשנושים מסוג זה יאפשר לכם להיות שבעים ורגועים לאורך כל הדרך. שימו לב, נמליץ לאחסן בשקית זו את הפריטים הבאים:

  • בקבוק מים גדול
  • פיצוחים, קשיו, אגוזי מלך וכו'
  • שוקולדים ועוד

 

מילים אחרונות לסיכום

עכשיו אתם יכולים להיות רגועים, משום שיש בידיכם את המידע הרלוונטי שיאפשר לכם לבצע הכנה מוקדמת לפני העלייה למטוס. בשלב זה נותר לנו רק לאחל שתיישמו את כל הטיפים שהוצגו במדריך זה ושתיהנו מטיסה נעימה ונטולת "הפתעות".

להזמין מונית מחברה מוכרת ומומלצת

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב יוקרה
פנים הרכב
מושבי עיסוי לנסיעה מושלמת

אנשים רבים הנוסעים ברכב שלהם, לעבודה למשל, מחפשים כיצד יוכלו ליהנות באופן מושלם מהנסיעה ולשחרר שרירים תפוסים במהלך הנהיגה. זה לא חלום, תוכלו  לקנות מושבי עיסוי השימושיים במיוחד לנהגים הנוסעים

עמדת הטענה
רכבים חשמליים
ישראל עוברת לרכבים חשמליים

העולם מכין את עצמו למעבר לרכב חשמלי וכך גם ישראל. כשיותר ויותר דגמים של רכבים חשמליים מתחילים לנסוע בכבישיים הישראלים, כשקמות יותר ויותר עמדות לטעינת רכבים חשמליים. ניתן להסיק דבר

צריכים עצה מרופא ?