לא נוסעים ללא כרטיס SIM

עולם הרכב חווה תהפוכות ושינויים רבים בשנים האחרונות, אשר הביאו אותו למקום המתקדם בו הוא נמצא היום. כמוהו, גם תחום האינטרנט והתקשורת חווה צמיחה חסרת תקדים ששינתה לחלוטין את הדרך בה אנו חווים את העולם. עם כזאת התקדמות מפוארת זה אך מתבקש ליצור שילוב שיאפשר הנאה משני העולמות. ואכן, בשנים האחרונות נולד המושג רכב חכם המתייחס לשירותי גלישה אינטרנטיים במכונית, ללא נוכחות טלפון נייד. בכתבה הבאה נדון בכרטיסי הסים המיועדים לרכבים, ונסביר בקצרה כמה דברים שכדאי לדעת אודותיהם.

 

החבילה הגיעה

כשעוסקים בעולם הסלולר המילה חבילה היא כמעט הכרחית. סלי השירותים השונים המוצעים לנו מחברות הסלולר והאינטרנט קרויים חבילות, והם נבדלים זה מזה במחיר, בנפח ובאופי השירותים הכלולים בתוכם. תחום הגלישה לרכב אינו שונה, וגם כאן מציעות החברות השונות חבילות גלישה מגוונות.

מומלץ לבחור את חבילת הגלישה המתאימה לכם באמצעות השוואת חבילות סלולר. כלומר, עריכת סקר מקיף על טווח המחירים והשירותים ההגיוני הצפוי להתקבל מחבילת הגלישה. שימו לב שמרבית ההבדל במחיר נעוץ בנפח החבילה (כמה ג'יגה בייט תקבלו), אולם קיימים גם הבדלים נוספים, בין היתר תקופת ההתחייבות, מנויים לשירותי סטרימינג שונים ועוד. מחיר מקובל לחבילה יעמוד על כמה עשרות שקלים לחודש, כתלות במשתניה השונים.

 

מה עושים עם הסים?

לאחר שהובהרה שאלת החבילה, נשאלת השאלה – למה בכלל צריך גלישה אינטרנטית ברכב? התשובה לכך תלויה כמובן ברצונותיו של הנהג, אולם ניתן להגיד באופן כללי שכרטיס סים לרכב מגלם בתוכו אפשרויות רבות, אשר עשויות לשפר את חוויית השהייה ברכב בצורה משמעותית. באמצעות כרטיס הסים ניתן לשדרג את כל האספקט הבידורי של הרכב ולהתחבר לשירותי טלוויזיה ומוזיקה איכותיים, רדיו דיגיטלי ועוד. כרטיס הסים מאפשר הקרנת סרטים ומשחקים על המסכים במושב האחורי וכן גם בצג הנהג. דבר מוצלח שניתן לבצע באמצעות הכרטיס הוא חיבור לתוכנות ניווט שונות שיקלו על ההתמצאות בדרכים. אין עוד צורך במתקן מסורבל לטלפון הנייד – עם חבילת גלישה לרכב ניתן ליהנות משירותי האינטרנט השונים גם במקרה ששוכחים את המכשיר הסלולרי בבית.

 

איך אני נוהג?

אחד הפיצ'רים היותר מעניינים ואטרקטיביים הגלומים בכרטיס הסים היא האפשרות לאיסוף מידע. באמצעות הכרטיס ניתן לקבל מערך נתונים שלם הנוגע לביצועי הרכב והנהג שבתוכו. המידע הרלוונטי מוזרם באופן ישיר אל המכשיר הסלולרי באמצעות אפליקציה ייעודית, ומאפשר בקרה בזמן אמת על הנהיגה ועל מצב הרכב (אופציה חיונית מאוד למשל עבור הורים הנותנים לבנם הצעיר לנהוג לראשונה לבד). בנוסף, הכרטיס משדר התראות הנוגעות לגרירה או גניבה של המכונית, ואפילו מכיל אופציה של לחצן מצוקה עבור תרחישים שונים. כל אלו הם צרכים חשובים שמתעלים מעבר לשירותי הבידור ומאפשרים חוויית נהיגה בראש שקט – מבוקרת ומפוקחת יותר מתמיד.

כרטיס SIM

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
התקנת עמדת טעינה בבית משותף

מכוניות חשמליות הן הדבר החם הבא! מעבר לכך שמדובר בצעד אחראי וחשוב, הנועד לתרום ולו במעט ליצירת סביבה ירוקה ופחות מזוהמת, אתם מקבלים חוויית נסיעה מסוג אחר. הקץ לשריפת הבנזין,

רכב מסוג מרצדס
שימור ותיקון רכבים
כל הדרכים לשמור על הרכב לאורך זמן

אתם עומדים לקנות בפעם הראשונה בחייכם רכב? אם כך, ברור מדוע תרצו לעשות כל מה שאפשר כדי להאריך את חייו. רכב זו הוצאה כלכלית מאוד גדולה ולכן, אם על ידי

כידון
קורקינטים
מעבר מרכב לקורקינט חשמלי

אין אחד בישראל שלא יוצא לו לעמוד בפקקים, פתאום חולף לידו קורקינט חשמלי, שלא עומד כלל בפקקים, לא משלם טסט, לא משלם ביטוח ועוד המון יתרונות. ובטח שחולפת לכל אחד

צריכים עצה מרופא ?