דברים חשובים שיש לקחת בחשבון בהשכרת משאיות ורכבים מסחריים

תחום השכרת הרכבים המסחריים טומן בחובו אותיות קטנות רבות שיש להכיר בהן מקרוב. מתעניינים רבים בוחרים לעיתים שלא לקרוא את הפרטים הללו שמופיעים בכוכבית מסיבות שונות. אם אתם מזדהים עם אמרה זו, כדאי שתקדישו את הדקות הקרובות לקריאת מדריך זה, כדי שתוכלו לקבל את כל האינפורמציה שנוגעת לתחום האחזקה והביטוח במינימום מאמץ. 

 

תוכלו לחסוך זמן רב בטיפול בכלי הרכב הנבחר

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת נוגע לחיסכון משמעותי בזמן ובמשאבי הטיפול שיבואו לידי ביטוי לאחר שתבחרו בהשכרה של משאית או רכב מסחרי מסוג אחר. אנחנו יודעים שזמן הוא המשאב היקר ביותר שלכם ולכן, בחרנו לציין בפניכם שהתחזוקה של כלי הרכב לא תיעשה על ידיכם כלל, אלא על ידי נציגים של חברת הליסינג הנבחרת.

גטליס

צריך לדעת איך לבחור חברת ליסינג

אתם חייבים לבחור בחברה מוכרת ומומלצת שתעמוד בתנאים הבאים:

  • תספק לכם כלי רכב תקין
  • תתאים את כלי הרכב לצורך שלכם
  • תכלול בהצעה ביטוח משתלם
  • תציע שירותי אחזקה מקצועיים
  • תהיה זמינה עבורכם לאורך כל משך ההשכרה

פנייה אל חברה אמינה שיש לה וותק רב בתחום ההשכרה כמו חברת גטליס, תאפשר לכם לעלות על הכביש בשקט נפשי.

 

אתם יכולים לבחור את המסלול המתאים לכם

אם תיישמו את הטיפ שנכתב בפסקה שלעיל, אתם תגלו שהחברה הנבחרת תספק לכם גמישות בכל הנוגע להתאמת מסלול ההשכרה הנכון עבורכם מבחינת התשלומים, סוג הרכב הנבחר, הביטוח ועוד. רגע לפני שנמשיך לפסקה הבאה, נציין את החשיבות שבפנייה לנציג מטעם החברה בנוגע לענייני ביטוח. שכן, עליכם לבדוק מבעוד מועד מה האחריות שלכם  בנוגע למצבים שבהם תהיה פגיעה ברכב בעקבות גניבה, תאונה וכו'.

גטליס

יש מסמכים שצריך להכין מראש, טרם ביצוע העסקה

כל לקוח שמעוניין לבצע השכרה של רכב מסחרי צריך להכין מראש מסמכים שונים. אם אתם מחזיקים בחברה כלשהי לדוגמא, עליכם לשלוח לחברת ההשכרה את המסמכים הבאים:

  • דף חשבון של עו"ש שמציג את הפעולות שבוצעו ב – 3 החודשים האחרונים
  • דו"ח מע"מ אחרון שהוגש על ידי החברה
  • טופס 102 (דו"ח ניכוי עובדים)

עוסקים מורשים ולקוחות פרטיים יצטרכו להעביר מסמכים אחרים, כמו למשל, צילום של תעודת זהות, טופס בקשת אשראי, דפי חשבון שמתעדים את הפעולות שבוצעו בחשבון ב – 4 החודשים האחרונים ועוד.

 

זה רשמי – אתם מומחים בהשכרת רכבים מסחריים!

יש כמה דברים חשובים שצריך לדעת מראש, רגע לפני שחותמים על טופס השכרה של כלי רכב מסחריים ומשאיות. מי שקראו את המדריך שלעיל בעיון רב, מכירים כעת בדברים הללו, כך שנותר להם רק לפנות לחברה מוסמכת ומומלצת שתאפשר להם לעלות על הכביש עם הרכב המסחרי השכור וליהנות משירות מושלם.

גטליס

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קניית קטנוע
כללי
כל מה שתצטרכו לדעת לפני רכישת קלנועית

קלנועית היא כלי תחבורה שיכול לסייע לבעלי מוגבלויות פיזיות, נכים, קשישי,ם וכל מי שנמצא בתהליך החלמה שמונע ממנו עצמאות מוחלטת בהליכה וניידות. עם זאת, יש דברים שונים שצריך לדעת לפני

כלי רכב
מכירות ורכישות רכבים
איך לקנות רכב חדש ולהיות רגועים

בתקופה הזו, קנייה גדולה כמו רכב, יכולה להיות מאתגרת. אנחנו חיים בעידן של חוסר וודאות, בין אם כלכלית ובין אם בריאות וכללית, והוצאת סכומי כסף גדולים מעוררת הרבה דאגות. במאמר

רכב פאר
בלוג רכב
כך תכין את הרכב לטסט

כל רכב בישראל חייב לעבור טסט שנתי, ולכן חשוב לבצע הכנה מדויקת. להלן המדריך המלא להכנת הרכב לקראת הטסט המתקרב. עתיד להעביר את הרכב טסט? זה מה שעלייך לעשות ע"פ

רכב משפחתי
רכבים חשמליים
איזה סוגי הטענות יש לרכב חשמלי ומה עדיף

בואו לא נהיה תמימים: בעקבות הגידול ברכישות רכבים חשמליים, לחברות שונות יש אינטרסים בכניסה לשוק ובמכירה של אביזרים נלווים כמו אפשרויות טעינה, כבלים וכו'. אז מה הם, הסוגים המדוברים, ואיזה

צריכים עצה מרופא ?