3 טיפולים שחובה לעשות ברכב בכל שנה

בכל הנוגע לטיפולים ברכב, חשוב להכיר אלו סוגי טיפולים חובה לעשות ברכב בכל שנה. אנשים רבים לא בטוחים אלו טיפולים יש לעשות לרכב כל שנה וחוסר הוודאות עלול להיות מבלבל לעיתים. לכן, חשוב לעשות בדיקה מקיפה על מנת לדעת אלו טיפולים חובה לעשות ברכב בכל שנה, מתי כדאי לעשות אותם, והיכן כדאי לעשות אותם.

 

אלו טיפולים חובה לעשות לרכב בכל שנה: הפירוט המלא

אחד הדברים הכי גרועים שאפשר לעשות הוא לשכוח מטיפולים לרכב ולהמשיך לנסוע בו מבלי לטפל בו. הדבר משול לאדם חולה שפשוט לא הולך לרופא וממשיך להיות חולה ומצבו מתדרדר: כך גם קורה לרכב שלכם כשאינכם מטפלים בו. אך אלו טיפולים יש לעשות ובאיזו תדירות? נפרט בהמשך כל מה שחשוב לדעת לגבי סוגי הטיפולים והזמן בו צריך לעשות אותם.

 

טיפול ראשון שחובה לעשות פעם בשנה: טיפול תקופתי

טיפול תקופתי רגיל מתבצע בדרך כלל כל- 15,000 ק"מ. זאת אומרת שאתם צריכים להיות ערניים לגבי הקילומטראז' שלכם, ולשים לב מתי תאלצו לבצע את הטיפול התקופתי הקרוב. טיפול תקופתי רגיל יכלול לרוב החלפה של שמן מנוע, החלפה של מסנן השמן, החלפה או ניקוי של מסנן האוויר, בדיקה של מסנן הדלק ובדיקת נוזל הבלמים.

 

טיפול שני שחובה לעשות פעם בשנה: בדיקת חורף

סמוך להגעת החורף חשוב להגיע למוסך כדי לבדוק מספר דברים בסיסיים על מנת לוודא שהרכב שלכם מוכן לחורף כהלכה. מדובר בבדיקת בלמים, צמיגים, תאורה ומגבים: כל אחד מפרמטרים אלו חשוב כדי לוודא שאתם נוהגים באופן בטוח בחורף, בגשם וכשהכביש חלק, ולא מסכנים את עצמכם.

 

טיפול שלישי שחובה לעשות פעם בשנה: טיפול הכנה לטסט

פעם בשנה מגיע הרגע בו צריך להעביר את הרכב שלכם טסט. מומלץ להגיע למוסך לפני שתנסו להעביר את הרכב שלכם טסט, כדי לתת לאנשי מקצוע לבדוק את הרכב שלכם ולתקן בו מערכות הזקוקות לתיקון. בבדיקה זו ייבדקו ההגה והתנועה שלו, מערכת הצירים, הבלמים, הצמידים, מערכת האורות והאיתותים, מגבים, לוחיות רישוי ואביזרים נלווים שאמורים להיות קיימים בכל רכב.

 

כיצד בוחרים מוסך לטיפולים לרכב

חשוב לבחור מוסך אמין, מהימן, זול ומקצועי שיבצע את הטיפולים של הרכב שלכם. מוסך הסדר מגדל הינו מוסך שחוסך לכם הרבה כאבי ראש משום שהוא מקיים שיטת תשלום נוחה: אינכם צריכים להתעסק בתשלומים ובצ'קים, אלא התשלום יורד ישירות מחברת הביטוח שלכם. בנוסף, מדובר בהשתתפות עצמית נמוכה שלכם מלכתחילה בעת טיפול במוסך הסדר.

 

לסיכום

כל אחד צריך להכיר את- 3 הטיפולים שחובה לעשות ברכב בכל שנה. מדובר בטיפול תקופתי, טיפול שמכין לקראת החורף, וטיפול הכנה לטסט. אם תקפידו על ביצוע טיפולים אלו בזמן, תוכלו לדעת שהרכב שלכם מטופל היטב.

מוסך

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
סכין גילוח וטרקטורון
רכב
מה ההבדל בין רייזר לטרקטורון?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר רכבי שטח קטנים בישראל. הרבה מאוד אנשים נדלקו על התחום הזה שמשלב את אתגרי הנהיגה, הטבע הפראי, וכמובן אקסטרים ואדרנלין בלי סוף. כמעט על

מגרש
בלוג רכב
3 טיפים לבחירת סוחר רכב ללא מגרש

החלטתם למכור את הרכב? חושבים שאם תבחרו למכור אותו לסוחר רכבים משומשים העסקה תהיה משתלמת יותר? צודקים לחלוטין, אבל רק בתנאי שתבחרו נכון את סוחר הרכבים. ריכזנו כאן מספר טיפים

דלקן ראשית
כללי
למה מחירי הדלק משתנים?

בדומה לכמעט כל מוצר אשר נמכר על המדף, המחירים של הדלק עשויים להשתנות ואכן משתנים כל הזמן. ובכן, לא כל הזמן אולי, אבל אנחנו בהחלט עדים לשינויים בתעריפי התדלוק של

צריכים עצה מרופא ?