באילו תחנות ניתן להשתמש בדלקן אוניברסלי?

כניסתו של הדלקן האוניברסלי אל חיינו, שינתה את מהלך חיי היום יום אותם הכרנו.

בעבר, פעולת התדלוק הייתה מצריכה, לא פעם, סיוע מטעם עובדי התחנה, וכן הייתה כרוכה בתשלום באופן מידי לאחר הפעולה.

לא כך הדבר כיום. מהו דלקן אוניברסלי ובאילו תחנות ניתן להשתמש בו? זאת ועוד במאמר הבא.

 

דלקן אוניברסלי – מהו?

הדלקן האוניברסלי הינו התקן תדלוק אוטומטי כללי, אשר אופן התדלוק בו שונה מאופן התדלוק אותו הכרנו עד היום. בעלי הרכבים, בהם מותקן הדלקן האוניברסלי, הן פרטיים והן בעלי חברות, יכולים ליהנות מתדלוק קל ונוח, מבלי הצורך לשלם בעת צריכת הדלק.

 

דלקן אוניברסלי – נוח למשתמש, מעקב מבוקר

לדלקן האוניברסלי אין ספור יתרונות. ראשית, מדובר בהתקן קל ונוח לתפעול, אשר מסייע להקל על פעולת התדלוק. שנית, ההתקן מסייע רבות לעובדי חברות, אשר נהנים מתשלום הוצאות הדלק בידי החברה, וכן מהעובדה שעומד לרשותם רכב מטעם החברה.

כמו כן, נתונים אודות התדלוק, לרבות כמויות צריכה וחיובים, נשלחים באופן ממוחשב לבעלי החברה. הדבר מסייע למעקב מבוקר ונוח, אחר צריכת הדלק, וכן אחר התשלומים.

 

עוד יתרונות – חיסכון כסף וזמן

לצד כל יתרונות הדלקן האוניברסלי, עומד יתרון נוסף, החשוב מכולם, והוא חיסכון כלכלי. הדלקן האוניברסלי מסייע לחסון בעלויות צריכת הדלק, זאת בשל העובדה כי ניתן לעקוב אחר הפירוט החודשי. הפירוט החודשי מסייע לעקוב אחר כמויות הדלק הנצרכות, וכן אחר התחנות בהן מתדלקים לרוב. דרך כך, תוכלו לבחון באילו חברות עלויות התדלוק משתלמות יותר עבורכם, שכן בכל חברה מחיר הדלק שונה.

בנוסף, עם הדלקן האוניברסלי, הפנים לקידמה. הדלקן האוניברסלי מאפשר מהלך תדלוק נוח וקל, ומעל הכל מהיר, ומסייע לכם לחסוך זמן יקר, שכן בתדלוק רגיל זמן התדלוק והצורך בתשלום גוררים זמן נוסף.

 

אז, באילו תחנות ניתן לתדלק?

דלקן אוניברסלי, כשמו כן הוא – אוניברסלי. בשל כך, הדלקן האוניברסלי מאפשר לצרכן הפרטי או העסקי, תדלוק בכל חברה או תחנת דלק. למעשה, הדבר כפוף, בסך הכל, לחתימת הסכם מול תחנות או חברות הדלק אותם תבחרו. כך, למעשה, תוכלו ליהנות מתדלוק מהיר ופשוט, ללא הצורך בתשלום באופן מידי, בכל תחנה או חברה בה תבחרו, בכל אזור בארץ. עובדה זו מאפשרת נוחות מקסימלית ומירבית לכל צרכן דלק באשר הוא.

 

הכנסת פייה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הגה
ביטוחים
ביטוח לרכבי טויוטה היברידית

בשנים האחרונות, הביקוש למכוניות היברידיות צובר תאוצה. זיהום אוויר נמוך, המסייע לשמירה על איכות הסביבה, וכן החיסכון המשמעותי בעלויות צריכת הדלק, מביאות להגדלת נתח השוק המדובר. עניין נוסף המגדיל את

החזרי כסף
מכירות ורכישות רכבים
קניית מרכב למשאית במימון מלא שקונים רכב

רכישה של רכב כמו גם מרכבים בעבור משאית הפכו לקלים יותר מאי פעם, זאת לאור העובדה כי ישנן חברות אשר מציעות את המחירים האטרקטיביים ביותר, בהתאמה אישית, ותוך מימון מלא.

חיילים נוהגים ברכב
דין ומשפט בתחום התעבורה
נהיגה ברכב צבאי ללא רישיון

בכל גוף גדול, כמו בעולם עצמו, כדאי שיהיו חוקים שאין לעבור עליהם. לצבא ההגנה לישראל, אחד הגופים הגדולים והחזקים ביותר במדינת ישראל, יש חוקים משל עצמו, שחלק מהם משתלבים עם

מכונית שרות
מוניות
נסיעות ומוניות בסיני

לא משנה מתי אתם נוסעים לסיני ואיפה בחרתם להתארח – יש דבר אחד שכולם צריכים בסיני וזה להגיע למלון או לקמפ. להוציא מקרים שבהם אתם מתארחים באחד המלונות הצמודים לגבול,

צריכים עצה מרופא ?