עברת תאונה? זה הצ'ק ליסט האולטימטיבי לתיקון הרכב

לפני כמה שבועות אירעה תאונת שרשרת שגרמה להתעניינות ערה מצד הציבור. שכן, זו הובילה לפגיעה משמעותית ברכבים שלקחו בה חלק. גולשים רבים ביקשו לדעת איך ניתן להימנע מתרחיש שכזה? בעוד אחרים התעניינו בכל הנוגע לתיקוני הרכב. מדריך זה עולה לאתר, כדי להעלות את המודעות לנושא המבוקש ולענות על השאלות הרבות שעלו. בשורות הבאות נענה בהרחבה על השאלה הנפוצה ביותר שנוגעת לתיקוני הרכב שבאים לידי ביטוי לאחר תאונה. הישארו כאן ותצאו עם המידע הרלוונטי.

 

החלק הראשון בתיקון – טיפול פנימי

המשימה הראשונה שמופיעה ברשימת הצ'ק ליסט של מוסכניקים שמקבלים רכב לאחר תאונה כוללת טיפול פנימי מקיף לרכב. שכן, צריך לבדוק את המצב הכללי של רכב ולוודא שלא מדובר בטוטאל לוס (תרחיש שקורה במידה והרכב נפגע באופן שאינו ניתן לתיקון, כך שצריך להעביר אותו למגרש גרוטאות ולרכוש רכב חדש). זו העת לציין שיש צורך בתיקונים והחלפות של חלקים פנימיים במצבים שבהם הרכב נפגע באופן קל עד בינוני. נדגיש שאין באפשרותכם לדעת מהו הטיפול הדרוש באופן עצמאי. שכן, תוכלו לאבחן את מצב הרכב בעת ההגעה למוסך.

תיקון פנים רכב

החלק השני בתיקון  – פחחות

כאמור, בשלב הראשון, המוסכניק צפוי לטפל ברכב ולהחליף את החלקים שנפגעו, כדי שניתן יהיה להחזיר את הרכב לכביש. השלב השני מצריך טיפולי פחחות. מדובר בעצם בהליך שקשור לחלקים הבאים של הרכב:

  • שלדה
  • דלתות
  • פנסים
  • מכסה מנוע
  • מראות
  • פגוש
  • כנפיים ועוד

פגיעה קשה ברכב מצריכה פנייה בהולה אל מוסך פחחות בתל אביב שיבצע החלפה של חלקים וצביעה של הרכב, כדי שזה יקבל מראה חדש ורענן.

 

הימנעו מהגעה למוסך אקראי

נהגים שעברו תאונה בעבר, יוכלו להעיד על הקושי שנובע בהתמודדות מיד לאחר הפגיעה. שכן, מדובר בתרחיש שגורם לחוסר אונים תסכול ופגיעה ניכרת בשיקול הדעת. הדבר עשוי להוביל להגעה למוסך אקראי שיתגלה כלא מקצועי. חשוב שתדעו שזהו תרחיש שראוי וניתן להימנע ממנו. בפסקה הבאה נציג בפניכם את הנושא בהרחבה, כדי שתוכלו להתנהל על הצד הטוב ביותר.

 

רוצים לקבל טיפול הולם? כך תגיעו למוסך נחשב

הדרך הטובה ביותר שתוביל אתכם למוסך מומלץ עוברת ברשת. אם עברתם תאונה, עליכם פשוט להיכנס לאחת מהפלטפורמות הבאות:

  • לשונית הביקורות של גוגל
  • פייסבוק
  • אינסטגרם

שכן, אלה מרכזות חוות דעת מהימנות שיאפשרו לכם להגיע למוסך שהתגלה כאמין על ידי גולשים אחרים.

 

מילים אחרונות לסיום

הצ'ק ליסט האולטימטיבי לנהגים שעברו תאונה כולל 2 שלבים חשובים. הראשון, הגעה למוסך וקבלת טיפול פנימי מקיף לרכב והשני, ביצוע תיקוני פחחות. כעת אתם מכירים בתהליך המלא, כך שנותר לכם רק לפנות למוסך נחשב ומומלץ, כדי שזה יחזיר את הרכב שלכם לכביש, כשהוא בטוח לנסיעה.

מוסך מומלץ באינטרנט

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתי נצטרך להחליף מצבר לקטנוע
קורקינטים
מתי נצטרך להחליף מצבר לקטנוע?

המצבר הוא למעשה מקור הכוח של הקטנוע שלנו ובלעדיו, לא נוכל להשתמש בכלי הרכב על מנת לנוע ממקום למקום. כמה זמן הוא מחזיק, איך יודעים שהגיע הזמן להחליף אותו וכמה

מונית גדולה
בלוג רכב
מה עונה על ההגדרה של מונית גדולה?

רבים מאיתנו צריכים מידי פעם שירותי מונית גדולה. הבקשה להזמנת מונית גדולה היא לא דווקא כדי שתגיע מונית בעלת מספר מקומות רב, אלא לפעמים הדרישה למונית גדולה שמה דגש על

צריכים עצה מרופא ?