מימון לרכב

רוב האוכלוסייה צריך לקחת הלוואה לרכישת הרכב שלו. זו ההלוואה השכיחה ביותר מכיוון שרכב הוא דבר בסיסי היום והוא היכולת שלנו להתנייד לעבודה, לטייל, להסיע את החוגים לילדים ובטח לנסוע בשישי בערב ושבת כידוע אנחנו מדינה בעלת אופי דתי.
אז מה האפשרויות ללקיחת הלוואה ומימון לרכב?

 

סוגי הלוואות קיימים לרכישת רכב

כיום יש מגוון רחב של אפשרויות הלוואה ומימון לקניית רכב חדש בתנאים משתלמים ונוחים והנה כמה דוגמאות פופולריות מאוד:

הלוואה מחברת האשראי: סוג הלוואה זו היא חיצונית לבנק. היא ניתנת מטעם חברת האשראי והמון פעמים בוחרים להשתמש בה לקניית רכב. הלוואה מחברת האשראי עומדת על ממוצע של כ30 אלף שקלים ולכן סוג הרכבים שאפשר לקנות באמצעותה היא מוגבלת אך מתאימה לחתך אוכלוסייה מסוים.

הלוואה מהבנק: קודם כל, אתם לא חייבים להלוות דווקא מהבנק שלכם. רוב הבנקים ישמחו להעניק לכם הלוואה לרכישת רכב במידה ותוכלו לעמוד בתנאים שהם מציבים לכם. הלוואה לרכישת רכב מהבנק נעה בין סכומים שונים ומשתנה מאדם לאדם בעקבות היחסים וההיסטוריה שלו עם הבנק, הכנסים שיכולים לשמש כבטחונות וכו'.

הלוואה מחברות מימון, בתי הלוואות, חברות ביטוח: בדומה להלוואות מחברת האשראי גם הסוג הלוואות הזה הוא נקרא חוץ בנקאי. חברות המימון יבקשו ממכם בשלל דרכים להוכיח כי אתם אמינים ושהם יכולים לסמוך עליכם עם מתן ההלוואה. אתם יכולים לעשות זאת באמצעות ערבים, ביטחונות, היסטוריית הלוואות מגופים שונים ועוד.

מעוניינים בהלוואה לרכישת רכב? בדקו זכאותכם עם גזפרו פתרונות מימון רכב.

 

איך אפשר לקבל הלוואה לקניית רכב?

קבלת הלוואה, לכל צורך, היא אינדיווידואלית. חברות המימון מתייחסות ונוקטות עמדה לכל אדם בצורה שונה. לא לכל אדם שיגיש בקשה לרכישת רכב יקבל אותה, אבל האינטרס הוא כמובן משותף: הם רוצים לאפשר לך הלוואה ואתה רוצה לקבל אותה כך שהסיכויים לא קטנים כפי שאתה חושב.

כדי לקבל הלוואה יש לגשת אל סניף הבנק\ החברה ולמלא טופס לקבלת הלוואה לרכישת רכב, לשבת עם נציג והוא יעבור ביחד איתך ויסביר לך את כל האפשרויות שעומדות לפניך.

 

האם יש סיכונים בלקיחת הלוואה לרכישת רכב?

כמובן שיש. וגם זה משתנה בין אדם לאדם. אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד, אבל גם סיכונים צריך לקחת באופן מחושב. אם אתם לפני שינוי גדול בחיים, בקריירה, בזוגיות, אתם צריכים לשקול היטב האם זה הזמן הנכון ביותר לקחת את ההלוואה הזו.
מומלץ לקחת הלוואות כשהמצב, לפחות כרגע, יציב ואפשר לחזות את העתיד הרחוק בצורה פיננסית בטוחה.

 

ליסינג פרטי ותפעולי

עוד שיטה היא כמובן הליסינג.

ליסינג פרטי מורכב מ3 שלבים: מקדמה, תשלומים חודשיים קבועים ובסוף הדילמה האם לקנות את הרכב או לשדרג ולהתחיל את המסלול מההתחלה.

התפעולי מיועד לבעלי עסקים שלא מעוניינים להיות אחראיים על התפעול השוטף של צי הרכבים שברשותם. חברת הליסינג אחראית על כל התפעול והתיקון של הרכבים מהחלפת גלגל ועד למילוי גז במזגן.

 

הלוואות לרכישת רכב

מקווים שאתם יותר מבינים עכשיו מהן האפשרויות שעומדות בפניכם.

בהצלחה ותתחדשו!

רכב משפחתי

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב
רכב
כיצד אוכל לשמר את מצב הרכב שלי?

החזקה של רכב היא לא דבר פשוט, ואם גם אתם הגעתם לשלב שבו אתם מחזיקים רכב שחשוב לכם לשמור על המצב שלו, יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם. תקלות ברכב

כלי רכב שחור
בלוג רכב
אתרי הרכב הגדולים בישראל – סקירה

בעולם הרכב יש לכם לא מעט אתרים ופורומים הנחשבים מובילים את התעשייה. בין היתר, יש לכם גם סוכנויות רכב הכוללות בתוכן סקירות רכב מקיפות למדי. בואו נעבור יחדיו על אתרי

צריכים עצה מרופא ?