מימון לרכב

רוב האוכלוסייה צריך לקחת הלוואה לרכישת הרכב שלו. זו ההלוואה השכיחה ביותר מכיוון שרכב הוא דבר בסיסי היום והוא היכולת שלנו להתנייד לעבודה, לטייל, להסיע את החוגים לילדים ובטח לנסוע בשישי בערב ושבת כידוע אנחנו מדינה בעלת אופי דתי.
אז מה האפשרויות ללקיחת הלוואה ומימון לרכב?

 

סוגי הלוואות קיימים לרכישת רכב

כיום יש מגוון רחב של אפשרויות הלוואה ומימון לקניית רכב חדש בתנאים משתלמים ונוחים והנה כמה דוגמאות פופולריות מאוד:

הלוואה מחברת האשראי: סוג הלוואה זו היא חיצונית לבנק. היא ניתנת מטעם חברת האשראי והמון פעמים בוחרים להשתמש בה לקניית רכב. הלוואה מחברת האשראי עומדת על ממוצע של כ30 אלף שקלים ולכן סוג הרכבים שאפשר לקנות באמצעותה היא מוגבלת אך מתאימה לחתך אוכלוסייה מסוים.

הלוואה מהבנק: קודם כל, אתם לא חייבים להלוות דווקא מהבנק שלכם. רוב הבנקים ישמחו להעניק לכם הלוואה לרכישת רכב במידה ותוכלו לעמוד בתנאים שהם מציבים לכם. הלוואה לרכישת רכב מהבנק נעה בין סכומים שונים ומשתנה מאדם לאדם בעקבות היחסים וההיסטוריה שלו עם הבנק, הכנסים שיכולים לשמש כבטחונות וכו'.

הלוואה מחברות מימון, בתי הלוואות, חברות ביטוח: בדומה להלוואות מחברת האשראי גם הסוג הלוואות הזה הוא נקרא חוץ בנקאי. חברות המימון יבקשו ממכם בשלל דרכים להוכיח כי אתם אמינים ושהם יכולים לסמוך עליכם עם מתן ההלוואה. אתם יכולים לעשות זאת באמצעות ערבים, ביטחונות, היסטוריית הלוואות מגופים שונים ועוד.

מעוניינים בהלוואה לרכישת רכב? בדקו זכאותכם עם גזפרו פתרונות מימון רכב.

 

איך אפשר לקבל הלוואה לקניית רכב?

קבלת הלוואה, לכל צורך, היא אינדיווידואלית. חברות המימון מתייחסות ונוקטות עמדה לכל אדם בצורה שונה. לא לכל אדם שיגיש בקשה לרכישת רכב יקבל אותה, אבל האינטרס הוא כמובן משותף: הם רוצים לאפשר לך הלוואה ואתה רוצה לקבל אותה כך שהסיכויים לא קטנים כפי שאתה חושב.

כדי לקבל הלוואה יש לגשת אל סניף הבנק\ החברה ולמלא טופס לקבלת הלוואה לרכישת רכב, לשבת עם נציג והוא יעבור ביחד איתך ויסביר לך את כל האפשרויות שעומדות לפניך.

 

האם יש סיכונים בלקיחת הלוואה לרכישת רכב?

כמובן שיש. וגם זה משתנה בין אדם לאדם. אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד, אבל גם סיכונים צריך לקחת באופן מחושב. אם אתם לפני שינוי גדול בחיים, בקריירה, בזוגיות, אתם צריכים לשקול היטב האם זה הזמן הנכון ביותר לקחת את ההלוואה הזו.
מומלץ לקחת הלוואות כשהמצב, לפחות כרגע, יציב ואפשר לחזות את העתיד הרחוק בצורה פיננסית בטוחה.

 

ליסינג פרטי ותפעולי

עוד שיטה היא כמובן הליסינג.

ליסינג פרטי מורכב מ3 שלבים: מקדמה, תשלומים חודשיים קבועים ובסוף הדילמה האם לקנות את הרכב או לשדרג ולהתחיל את המסלול מההתחלה.

התפעולי מיועד לבעלי עסקים שלא מעוניינים להיות אחראיים על התפעול השוטף של צי הרכבים שברשותם. חברת הליסינג אחראית על כל התפעול והתיקון של הרכבים מהחלפת גלגל ועד למילוי גז במזגן.

 

הלוואות לרכישת רכב

מקווים שאתם יותר מבינים עכשיו מהן האפשרויות שעומדות בפניכם.

בהצלחה ותתחדשו!

רכב משפחתי

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כמה טיפים שיעשו לכם נסיעה נעימה

אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה, או אפילו נסיעה לילית, אנחנו נמליץ לכם על מספר דברים. ישנם כמה דגשים שכדאי להכיר בכדי שתוכלו להנות מנסיעות ארוכות. קודם כל והכי חשוב, נדבר

רכב חשמלי
רכבים חשמליים
רכב חשמלי האם הוא מתאים לך

הפער במחירי הדלק ברכבים חשמליים בהשוואה לרכבי בנזין הוא עצום ומסתכם בכמה מאות בודדות של שקלים לחצי שנה ברכבים חשמליים!  עדיין, נראה שאין נהירה גדולה לרכבים חשמליים, יתכן והסיבות לכך

תמרור
בלוג רכב
אילו הטבות רכב מקבל אדם עם נכות כללית

אנשים בעלי נכות זכאים להטבות שונות ממדינת ישראל. כאשר הן כוללות גם הטבות בתחום של נסיעות, התניידות, רכישה של רכב ועוד. יש הטבות שונות בתחום חלק קשורות במתן כספים, חלק

מעבר דירה
הובלות
5 טיפים לבחירת מקום מקצועי לזיווד הרכב

אחרי שפע של כתבות על ביטוחים, טיפולים וגם סיוע משפטי, הגיע הזמן שנפרסם גם מאמר עבור בעלי המלאכה שהרכב שלהם הוא העסק שלהם. זיווד כעלי רכב להתבצע במוסך ואפילו בעיצוב

צריכים עצה מרופא ?