למה פירוק רכב רווחי יותר ממכירתו

כששוק הרכבים בישראלים הופך משנה לשנה לשוק מוצף ברכבים, תהליך מכירת הרכב באופן פרטי הופך לתהליך מאתגר ופעמים רבות אף מתיש, על אחת

כמה וכמה כשמדובר ברכב ישן.

אך אל דאגה, אין זה אומר שתצטרכו להיתקע עם הרכב הישן שלכם עוד שנים נוספות, כשאפשרות פירוק הרכב מהווה פתרון נוח ויעיל ולעיתים אף רווחי יותר

ממכירה

 

תהליך מכירת הרכב

הרכב שלנו הפך כבר מזמן מכלי תחבורה פשוט, שנועד לקחת אותנו ממקום למקום בצורה מהירה ופשוטה, לסמל סטאטוס מעוצב ומסוגנן, המקנה לנסיעה שלנו אפשרויות נוספות רבות, חדשניות ובטיחותיות. כך, מידי שנה השוק הישראלי מוצף באלפי רכבים חדשים וכפועל יוצא מכך, מידי שנה נוסף מספר דומה ואף רב יותר, של רכבים ישנים בשוק.

כך, או כך, בין אם מדובר ברכב ישן ובין אם ברכב חדש, ההיצע הגדול של הרכבים בישראל הפך את שוק מכירת הרכבים לשוק מאתגר וקשוח במיוחד, כשתהליך המכירה יכול להימשך זמן רב ובסופו אף להגיע למחיר נמוך משמעותית מהמחיר אותו רציתם לקבל.

 

רכב ישן – עד מתי?

התהליך המאתגר של מכירת הרכב מביא ישראלים רבים להימנע מראש מלהיכנס לתהליך ובצירוף סיבות אחרות, להישאר עם הרכב שלהם לאורך זמן. אך לצד הנוחות הרגעית שבדבר וההיזכרות ברגעים וחוויות נעימות מהרכב הישן שלנו, כשהרכב הישן שלנו כבר מהווה סכנה בטיחותית לנו ולסובבים אותנו ו/או סתם תופס מקום בחנייה, עלינו לחשוב על פתרון מתאים.

אחד הפתרונות הנפוצים והפופולאריים בשנים האחרונות הוא פירוק רכבים, המהווה פתרון נוח, פשוט ויעיל לבעלי רכבים ישנים ו/או כאלו שעברו תאונה רצינית ומאפשר להם לקבל כסף מזומן לאחר הערכת שווי מקיפה והוגנת על ידי בעלי מקצוע מומחים.

 

אז מה יותר רווחי – פירוק או מכירה?

ראינו אם כן, כי תהליך מכירת הרכב לכשעצמו, ובמיוחד כשמדובר ברכב ישן, הוא תהליך קשה ומאתגר, כשפירוק רכבים מהווה תחליף ראוי ופשוט בהרבה. אך מעבר לנוחות שבפירוק הרכב, פעמים רבות ייתכן מצב בו פירוק הרכב יהיה רווחי יותר מאשר מכירתו, עקב מספר סיבות עיקריות:

  • זמן שווה כסף – מעבר לרווחיות הכספית עצמה, בה נעסוק בהמשך, תהליך מסירת הרכב לפירוק נחשב לתהליך מהיר ויעיל, החוסך לכם זמן של משא ומתן, טלפונים רבים והתרוצצויות מיותרות.
  • לרכב ישן אין יותר מידי, אם בכלל, ביקוש. לפיכך, גם אם נצליח למכור את הרכב הישן, סביר להניח שלא נקבל עבורו תמורה מלאה. באמצעות קונה רכבים לפירוק, תוכלו להבטיח תמורה מקסימלית עבור הרכב שלכם, כשהוא פועל הן לפירוק הרכב לחלקים והן למסירתו לברזל.

כדי להבטיח תהליך פירוק רכב מוצלח ושהפרמטרים שציינו אכן יתקיימו, מומלץ לבצע את תהליך הפירוק עם חברה מקצועית, מנוסה ואמינה, כך שתוכלו לוודא בסבירות גבוהה כי אכן מדובר בעסקה מוצלחת ורווחית עבורכם.

 

לחיצת יד

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב בעיצוב מיוחד
בלוג רכב
יבוא רכב – עובדים בשבילך

מצב התחבורה הציבורית בישראל הוא בין הגרועים במדינות המערב המפותחות. רק צריך להסתכל למדינות כמו צרפת, גרמניה וארצות הברית. בכולן תוכלו למצוא רכבת תחתית, חשמליות, קווים של אוטובוסים לכל פינה

שטרות של יורו
בלוג רכב
למה פירוק רכב רווחי יותר ממכירתו

כששוק הרכבים בישראלים הופך משנה לשנה לשוק מוצף ברכבים, תהליך מכירת הרכב באופן פרטי הופך לתהליך מאתגר ופעמים רבות אף מתיש, על אחת כמה וכמה כשמדובר ברכב ישן. אך אל

דולרים
מכירות ורכישות רכבים
מה עדיף – למכור את הרכב לפירוק או ביד2

יש לכם רכב והבנתם שזמנו איתכם תם. אחרי שעות של נסיעות וחוויות בזכות הרכב הגיע זמן להיפרד, יש המון סיבות למה אבל כנראה הגעתם להחלטה הנכונה לכם. השאלה היא מה

צריכים עצה מרופא ?