למה מחירי הדלק משתנים?

בדומה לכמעט כל מוצר אשר נמכר על המדף, המחירים של הדלק עשויים להשתנות ואכן משתנים כל הזמן. ובכן, לא כל הזמן אולי, אבל אנחנו בהחלט עדים לשינויים בתעריפי התדלוק של דלקים מסוג בנזין וסולר. במה יהיו תלויים מחירי הדלק וכיצד ניתן להוזיל עלויות? בואו נבין ביחד.

אין ספק, רכב זו פריבילגיה. אבל יחד עם הפריבילגיה שבהחזקת רכב, מגיעה גם אחזקת רכב. החזקתם רכב? שילמתם דלק, שילמתם מוסכים, תיקונים, תיקון פחחות בגלל פגיעות פח בחניה, ביטוחים ועוד. יחד עם זאת, המחירים של תיקונים הם די קבועים. כלומר, לכל חלק וחלף ישנו מחיר ממוצע בשוק. כמו כן, מחירי הביטוחים הם די דומים בין חברות הביטוח. ומה לגבי הפחח? רוב הפחחים עובדים במחירים זהים, או לפחות דומים. והדלק? מחירי הדלק משתנים בהתאם למדד של הדולק ולמדדים נוספים, בהתאם למיסים שישראל מטילה, בהתאם למיסים שמדינות זרות מטילות ועוד. הנה כל מה שצריך לדעת על שינויי מחירי הדלק.

 

מדוע מחירי הדלקים משתנים וכיצד ניתן להוזיל עלויות?

רגע לפני התקנת דלקן אוניברסלי, התייעצנו עם חברת אימג'ינריום ושאלנו: האם ניתן להוזיל בימינו עלויות דלק? ואם מחירי הדלק כל הזמן משתנים, כיצד ניתן להתמודד עם זה ולהוזיל עלויות? כידוע לכולנו, מחירי הדלק הם לא נמוכים.

אם מעוניינים להוזיל עלויות, יש כמה דברים שאפשר לעשות. קודם כל, אתם יכולים להפחית את כמויות הקילומטרים שאתם גומעים במהלך השנה. ואם זה לא אפשרי, אתם יכולים להתקין למשל דלקן אוניברסלי ברכבים פרטיים.

 

האם ניתן להתקין דלקן אוניברסלי ברכב פרטי?

דלקנים אוניברסליים הם כבר מזמן לא רק נחלת רכבי הליסינג התפעולי. בימינו ניתן ומומלץ להתקין דלקן אוניברסלי בכדי לחסוך עלויות תדלוק. מעבר לכך שתוכלו לחסוך עלויות בדלק, גם תוכלו להנות מריכוז של רוב תחנות הדלק בארץ תחת תנאי הדלקן.

מחירי הדלק אמנם משתנים בעקבות שינויים במיסים, אבל מחירי הדלקן נשארים סטטיים בהתאם למחיר התקנתם. חשוב להבין כי הדלק מיוצר מהנפט, שמוגדר בתור משאב טבעי. וטבעם של משאבים טבעיים הם להיגמר, או להיות להתדלדל עם השנים.

 

כשיש מחסור בנפט מחירי הדלק נוטים לעלות

במדינות מסוימות בעולם קיים מחסור במידות כאלו ואחרות של נפט. אם במשך תקופה מסוימת משאבי הנפט במדינה המייצרת דלק מוגבלים, הרי שמחירי הדלק יעלו בהתאם. אם אתם מעוניינים להתקין דלקן אוניברסלי, או התקן דלק אוניברסלי, אתם פועלים בחוכמה.

בסופו של דבר, הדלק מספיק יקר, ככה שאם אפשר להוזיל אותו, הרי שזה מבורך. אמנם לא מדובר בהנחות גבוהות מאוד, אבל במצטבר מדובר בחיסכון מסוים. אנחנו ממליצים על התקנת דלקן אוניברסלי אצל החברות העוסקות בכך ומומחיות בכך. חברות כמו אימג'ינריום הן המומלצות, או לפחות חברות אחרות אשר בעלות מוניטין מקצועי רב שנים.

 

דלקן

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב משפחתי
בלוג רכב
3 טיפים לניהול צי רכב

חלק ניכר מהחברות הגדולות והבינוניות במשק מחזיקות ציי רכב ברשותן, ניהול צי רכב הוא משימה לא פשוטה הכוללת משתנים רבים אליהם יש לשים, כדי לעשות זאת בצורה הטובה והחסכונית ביותר

תמרור
בלוג רכב
באילו תחנות ניתן להשתמש בדלקן אוניברסלי?

כניסתו של הדלקן האוניברסלי אל חיינו, שינתה את מהלך חיי היום יום אותם הכרנו. בעבר, פעולת התדלוק הייתה מצריכה, לא פעם, סיוע מטעם עובדי התחנה, וכן הייתה כרוכה בתשלום באופן

רכב יקר
השכרת רכבים
השכרת רכבי יוקרה לטווח ארוך או קצר

מתי בפעם האחרונה הגשמתם חלום? כעת יש לכם את ההזדמנות. באמצעות השכרה של רכבי יוקרה מחברה מובילה בתחומה תוכלו לקבל חוויה בלתי נשכחת, בעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים אודות השירות

שימור ותיקון רכבים
האם צריך לקחת רכב חדש לבדיקת מוסך?

רכשתם בשעה טובה רכב חדש? הגיע הזמן להעביר אותו בדיקה אובייקטיבית, וזאת על מנת לעלות על ליקויים – אשר הם נפוצים מאוד, גם במידה ורכשתם רכב חדש. להלן כל הפרטים.

צריכים עצה מרופא ?