למה חשוב לבחור צמיגים איכותיים

כמה שהכותרת למאמר זה נשמעת מובנת מאליו, יש היבטים רבים לבחירת צמיגים איכותיים.

מעבר לסטאטוס, היצע שוק ושימוש הרכב, מצויים היבטים נוספים וחשובים לבחירת צמיג נכון לרכב.

לא בטוחים על מה מדובר? סימן שהמאמר הזה הוא בול בשבילכם.

 

בטיחות לפני הכל

ובראש ובראשונה בסיבות שלנו לבחירת צמיגים איכותיים עומדת בטיחות הנהג והנוסעים. ללא ספק בכלל. צמיגי רכב הם  החיכוך של כלל מרכוב הרכב עם הכביש והם אלו שמכתיבים את איכות הנסיעה. צמיגים לא איכותיים\משומשים\פגי תוקף יכולים להציב את כל יושבי האוטו בסכנת בטיחות מתמדת. פיצוץ צמיג, סטייה מהנתיב, פנצ'ר ונזק לג'אנט הם רק חלק מהבעיות הבטיחותיות של צמיג לא איכותי. צמיגי קונטיננטל, למשל, הם דוגמה לחברה במייצרת צמיגים איכותיים.

 

ערך תמורת הכסף

במילים פשוטות, תחושה שי ערך לרכישה שלכם ושלא הוצאתם כסף סתם. מה הכוונה? כיום ניתן לקנות צמיגים שעשויים מחומרים עמידים יותר. חברות כמו מישלין וקונטיננטל שציינו קודם יכולות לספק מוצר מסוג זה. הצמיגים המותקנים על הרכב יחזיקו זמן רב יותר משאר הצמיגים ויתבלו ויתכלו בקצב איטי יותר מהממוצע. פחות ביקורים במוסך, פחות הוצאות כספיות ואפילו חסכון בדלק הם חלק מהיתרונות בצמיגים ירוקים.

 

שיפור ביצועי רכב

חובבי השטח בג'יפים או בעלי רכבי הספורט יכולים להעיד כמה חשוב יכול להיות צמיג איכותי. שיפור אחיזת הצמיג בדרכי האפר והשטח משפרים כל נסיעה של ג'יפ בשטח. שלא נדבר על צמיגים גדולים יותר שמסייעים לג'יפים בטיפוס סלעים ונסיעות מדבריות. נהגים של רכבי ספורט יכולים להנות מביצועי רכב איכותיים יותר בפניות ובהאצה עם צמיגי ספורט שיש להם אחיזת כביש אך בו זמנית מאפשרים לרכב להגיע למהירות מקסימלית.

 

אריכות ימים לרכב

בסופו של דבר, רכב הוא השלם שגדול מסך חלקיו. כל חלק ברכב הוא בעל משמעות, מהבורג הקטן ביורת במנוע ועד לרדיאטור. כל רכיב איכותי שתרכיבו לרכב שלכם יתרום לאריכות הימים שלו, יקל עליו בצריכת הדלק והחוב ביותר – ישמור על בטיחות הנוסעים בו!

 

אין קשר למחיר

אם אתם חושבים שככל שהצמיג יהיה יקר יותר, ככה הוא איכותי יותר, אתם טועים טעות מרה. סוגיית המחיר תמיד עולה בתהליך החלפת צמיגים כי כאלה הישראלים. אנחנו ווכחנים מטבענו ואנחנו בטוחים שמוצר איכותי הוא מוצר יקר, ואז אנחנו מנסים להשיג עליו הנחה. סעיף המחיר פה כדי להזכיר לכם שאיכות צמיג לא נמדדת במחיר, אלא בהתאמה שלו לרכב, החומרים ממנו הוא מיוצר ולאיזה שימוש הוא מתאים.

 

מילים אחרונות

כמו שאתם רואים, יש הרבה סיבות לבחור צמיגים איכותיים לרכב, ואפילו קיים קו ספק מנחה ספק לא מנחה שהוא המחיר. במעמד הקנייה, תמיד ודאו את תאריך הייצור של הצמיג, מידותיו ושהוא אכן מתאים לדגם הרכב שלכם. סעו בזהירות

 

סוגים שונים של גלגלים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
דלקן ראשית
כללי
למה מחירי הדלק משתנים?

בדומה לכמעט כל מוצר אשר נמכר על המדף, המחירים של הדלק עשויים להשתנות ואכן משתנים כל הזמן. ובכן, לא כל הזמן אולי, אבל אנחנו בהחלט עדים לשינויים בתעריפי התדלוק של

משלוח
שליחויות
שליחויות של מוצרים טבעיים לאון גברי

העולם של 2020 הוא עולם שמלחיץ ומדאיג לחיות בו הרבה יותר מהעולם שחיינו בו פעם. מעבר לבעיות רגילות ושגרתיות כמו בעיות של לחץ מהעבודה, שגרה מעייפת, גידול הילדים, חשבונות גבוהים

צריכים עצה מרופא ?