כיצד להתנהל מול הביטוח לאחר תאונת דרכים?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים ואתם מבוטחים, אתם זכאים לקבלת פיצוי. מהו גובה הפיצוי וכיצד להתנהל מול הביטוח? במאמר זה נציג את כל המידע.

 

כיצד מגישים תביעה לביטוח בעקבות תאונת דרכים?

במידה ונפגעתם בתאונת דרכים, אתם רשאים לתבוע את חברת הביטוח שלכם, במסגרת ביטוח חובה אשר כל נהג מחויב לרכוש, ע"פ חוק. במסגרת התביעה תוכלו לתבוע בעקבות אובדן ימי עבודה, נכות, כאב וכו', בהתאם כאמור לחומרת הפגיעה. ההתנהלות מול חברת הביטוח חייבת להתבצע באמצעות עורך דין מומחה לדיני נזיקין אשר יגיש בשמכם את התביעה, וזאת מתוך מטרה לסייע בתהליך. על מנת שתוכלו לגבש תיק תביעה, עליכם לבצע איסוף של כל המסמכים הרלוונטיים כולל הוצאות בעקבות התאונה, כך שתוכלו לקבל החזר כספי. לעיתים חברת הביטוח תדחה את התביעה בטוענות שונות התביעה תתנהל בין כתלי בית המשפט ,ועל כן חשוב מאוד ליצור קשר עם עורך דין אשר מומחה בייצוג משפטי וכן הבנה בדיני נזיקין, כך שתוכלו לממש את זכותכם ולקבל את מלוא גובה הפיצוי אשר מגיע לכם כחוק.

 

נפגעת בתאונת דרכים? זה מה שעלייך לעשות

לא חשוב אם נפגעת בתאונת דרכים קלה או קשה, מגיע לך פיצוי דרך חברת הביטוח. אחת השאלות אשר הכי חוזרת על עצמה היא האם במידה והנהג גרם לתאונת הדרכים, מגיע פיצוי. חשוב לציין כי חברת הביטוח מכסה כל נזק גוף או רכוש, במסגרת של ביטוח חובה, כאשר לרוב הנהגים בישראל יש ביטוח חובה מקיף אשר נועד להבטיח קבלת פיצוי, באם התרחשה תאונה. משום כך, גם אם אתם הייתם הפוגעים בתאונה אתם זכאים לקבלת פיצוי, במסגרת . ברבות השנים ולאור העובדה המצטערת כי תאונת דרכים הפכו למכות מדינה, בית המשפט קבע כי הפיצוי יינתן ע"פ חומרת הפגיעה וכן גובה הנכות אשר נותרה בעקבות התאונה. לכן, עורך הדין יפעל לצורך איתור  מומחים רפואיים בתחום הפגיעה, בכדי לכתוב לבית המשפט חוות דעת שבה יפורטו כל המגבלות הרפואיות אשר נותרו בעקבות בתאונה, בין אם מדובר במגבלה לכל החיים או נכות זמנית. ע"פ המגבלות וגובה הנכות בית המשפט יפסוק פיצויים גבוהים אשר מגיעים לעשרות אלפי שקלים ולעיתים גם מיליונים, אותם תוכלו לקבל דרך הביטוח.

 

תהליך מורכב – כך תעשו את זה כמו שצריך

לצערנו חברות הביטוח מערימות קשיים רבים כלפי מבוטחים לאחר תאונות דרכים, ולרוב מדובר במאבק אשר מתנהל בית המשפט, במסגרתו שני הצדדים מציגים טיעונים. עו"ד תאונות דרכים – מוטי ארד הוא עורך דין מומחה לתחום ובעל ניסיון של שנים רבות בייצוג נפגעים בתאונת דרכים. אם נפגעתם בתאונה ואתם מעוניינים להגיש תביעה לביטוח, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר כבר עכשיו דרך האתר הרשמי לצורך תיאום פגישת ייעוץ.

נפגע בתאונה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מערכת בטיחות
אופנועים
סוגים שונים של מערכות אזעקה לאופנוע

רוב רוכבי האופנוע המנוסים יודעים היטב שלתאונות וגניבת אופנוע יש דבר אחד במשותף – זה רק עניין של זמן עד שהן מתרחשות. רוכבים רבים מדי לומדים בדרך הקשה למה חשוב

ידית
רכבים חשמליים
רכב חשמלי – עשה ואל תעשה

הרכב החשמלי – פתרון חדשני, חסכוני ואקולוגי שהפך לטרנד בשנים האחרונות. מה שהיה נראה חלום רחוק והפך היום לאמיתי וניתן לרכישה, הרכב החשמלי הופך לנגיש יותר ויותר לבתים רבים בישראל.

דברים שישפיעו על ביטוח הטסלה שלכם
ביטוח רכב
3 דברים שישפיעו על ביטוח הטסלה שלכם

רכבי טסלה בהחלט מייצגים את העתיד, וזה לא מפתיע שאנו נתקלים בהם באופן תדיר יותר ויותר על כבישי ארצנו. טסלה מייצרת רכבים עם ביצועים מרשימים, ולצד כך לא ניתן להתעלם

תאונת דרכים
תאונות דרכים
תאונת דרכים בזמן העבודה – כיצד רצוי לפעול?

ישנן אפשרויות רבות לתאונות דרכים במקום העבודה. יכול להיות שאתם נהגים במקצוע שלכם ולכן, הסיכון שלכם גבוה יותר. יכול להיות גם, שבדרך למקום העבודה נקלעתם לתאונה באיילון. במאמר הבא נפרט

צריכים עצה מרופא ?