כמה יעלה שכפול מפתח רכב?

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשכפל את מפתח הרכב. ראשית, מפתחות הולכים לאיבוד. סט נוסף של מפתחות לגיבוי יכולים להציל את המצב. שנית, זה יכול להיות שימושי לתת מפתחות רזרביים לבני המשפחה שלכם, לנהגים בגיל ההתבגרות ואפילו לשכן. אין דבר מתסכל יותר מאשר לאבד את המפתחות או לנעול את המפתחות במכונית ולא להיות מסוגלים להחזיר אותם.

כשכפול מפתח לרכב יכול לחסוך לכם זמן, כסף וטרחה. לרוע המזל, אנשים רבים אינם משכפלים מפתח לרכב מכיוון שהם מודאגים מהעלות. בימינו מכוניות מצוידות במפתחות הייטק לרכב. ככזה, יש חששות לגבי תשלום עבור מפתחות מכונית כפולים שנדרשים רק במקרה חירום. אז כמה עולה לשכפל מפתחות לרכב?

 

מה משפיע על המחיר של שכפול מפתחות לרכב?

המחיר של שכפול מפתח לרכב יכול להיות מושפע ממספר גורמים מרכזיים. כאשר הראשון ביניהם, הינו שנת הייצור של הרכב. רכבים חדשים יותר שיוצרו ב-10 השנים האחרונות מצריכים לרוב שכפול הכולל תהליך קידוד, לשכפול מפתח שהוא בעצם סוג של שלט. גורם נוסף הינו, יצרנית הרכב.

יצרניות רכבים שונות עושות שימוש בשיטות שונות במפתחות של הרכבים שלהם. למשל, שכפול מפתח של טסלה יהיה בדרך כלל יקר יותר משכפול מפתח של מאזדה. גורם נוסף הינו, הדחיפות שבה אתם זקוקים למפתח. כאשר במקרים מסוימים, חלק מהספקים עלולים לגבות מכם יותר כסף על הגעה למקום ועוד.

מה משפיע על המחיר של שכפול מפתחות לרכב

סוג מפתח לרכב 

המותג והדגם של הרכב שלך הם מרכיב חשוב בקביעת העלות. זה יעלה יותר לשכפל את המפתח שלכם אם יש לכם רכב חדש יותר או יוקרתי. לרכבים ישנים יותר יש מפתחות פשוטים יותר שיכולים להוזיל את העלות. חשוב לחפש מידע על דגם המפתח הספציפי שלכם לפני שאתם מתקשרים כדי לקבל הערכות מחיר ממנעולנים.

מפתחות בסיסיים לרכב אינם כל כך נפוצים בימינו. המפתחות משתמשים כעת בשלטי מפתחות, שבבים, חלקים מרוחקים, מפתחות חיתוך לייזר ומפתחות Switchblade. במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה רעיון טוב יותר להזמין מפתח חלופי.

סוג מפתח לרכב 

המחירים של שכפול מפתחות שונים

המחירים של שכפול מפתחות מברזל אשר כולל תהליך קידוד אימובלייזר, הינו בין 180-300 שקלים. כאשר ספקים שונים יכולים ספק לכם הצעות מחיר נמוכות או גבוהות יותר, בהתאם לצורך שלכם. המחיר של שכפול מפתח שהוא שלט לרכב הינו בין 400-1000  שקלים.

כאשר שכפול מפתחות שלט של יצרניות רכבים שונות עלולות להיות יקרות יותר. המחיר של שכפולי מפתחות חכמים לרכבים מתחיל ב500 שקלים ויכול לטפס עד 1500, ואפילו 2000 שקלים. בהתאם לסוג הרכב והספק שתבחרו. 

 

לסיכום

אם אתם זקוקים לשכפול מפתח לרכב שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאנשים הנכונים. אנשי מקצוע המתמחים בשכפול מפתחות לרכב, ופועלים על מנת לספק לכם את השירות ברמה הטובה ביותר ובמחיר ללא מתחרים. משכפול מפתח לרכב יואנדאי, או שכפול מפתח למאזדה. הצוות של בסט לוקס כאן עבורכם לשכפול מפתחות באזור המרכז.

כמה יעלה שכפול מפתח רכב

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
שימור ותיקון רכבים
האם צריך לקחת רכב חדש לבדיקת מוסך?

רכשתם בשעה טובה רכב חדש? הגיע הזמן להעביר אותו בדיקה אובייקטיבית, וזאת על מנת לעלות על ליקויים – אשר הם נפוצים מאוד, גם במידה ורכשתם רכב חדש. להלן כל הפרטים.

כלי כריבה לילדים
קורקינטים
איך להתאים קורקינט לילד – במה חשוב להתחשב

אחרי דילמות ואינסוף הפצרות מצד הבן שלכם, החלטתם לקנות לו קורקינט חדש? אין לכם מושג איך לבחור את האופציה הטובה ביותר ואתם מעט חוששים? עיינו במדריך שהכנו עבורכם ותוכלו לבחור

אדם מצביע על מד
הובלות
מה המקסימום שאפשר להעביר בהובלה?

הובלה היא חלק בלתי נפרד ממעבר דירה. כל אחד מאיתנו מכיר את הפעולה המייגעת של אריזת כל תכולת הבית, הצורך לדאוג לחברת הובלות מקצועית ואמינה שתעביר את כל החפצים בבטחה

צריכים עצה מרופא ?