כל היתרונות במוסך נייד!

אם לרכב שלכם יש תקלה, כנראה שהדבר הראשון שאתם עושים הוא לקחת אותו למוסך. אך ישנם מקרים שבהם התקלה היא כזו שלא מאפשרת לרכב שלנו לנסוע, מה שאומר שאי אפשר לנסוע איתו למוסך. אפשרות אחת היא להזמין גרר שייקח אותו למוסך, אולם יש לא מעט חסרונות לשיטה הזו. מנגד, מוסך נייד היא אופציה עדיפה עם מספר יתרונות שכדאי להכיר. 

 

מוסך נייד

המוסך הרגיל הוא זה שאליו אנחנו מביאים את הרכב שלנו. לא קשה לנחש שמוסך נייד הוא מוסך שעושה עבודה הפוכה, ומגיע אלינו כדי לטפל ברכב. מוסך נייד הוא בדרך כלל ניידת שירות שמחזיקה בציוד מתאים לטפל ברכב שלנו גם בתנאי שטח.

מוסכים ניידים נבדלים זה מזה בהיקף השירות שאותו הם יכולים לתת לכם, וחשוב לזכור שלפני הזמנה של מוסך נייד יש לבדוק מה היקף השירות שאותו מוסך יוכל לספק לכם. לחצו כאן כדי להגיע אל מוסך נייד מומלץ, אבל בינתיים, הנה כמה יתרונות שיש למוסך נייד וחשוב להכיר.

מוסך נייד

מחיר נוח יותר

כאמור, במקרים בהם הרכב שלכם לא יוכל לנסוע למוסך, תצטרכו להזמין גרר שייקח אותו למוסך, ורק לאחר מכן הצוות של המוסך יוכל לבחון את הרכב שלכם. צורת הטיפול הזו גורמת לכך שאתם צריכים לשלם פעמיים, גם לגרר וכמובן לאנשי המוסך על הטיפול ברכב שלכם. לעומת זאת, בהזמנה של מוסך נייד אתם משלמים רק לאנשי המוסך, בלי להוסיף על כך את העלות של גרירת הרכב.

 

חיסכון בזמן

יתרון מרכזי שיש למוסך נייד הוא חיסכון בזמן. בעוד שבמוסך רגיל אתם צריכים לעבוד לפי הזמנים של המוסך, במוסך נייד אנחנו מגיעים אליכם מתי שנוח לכם. צוות המוסך רגיל לעבוד בפרקי זמן קצרים, כך שתקלה שיכולה להיות מטופלת על ידי המוסך הנייד, כנראה תהיה מטופלת בזמן קצר יותר מאשר הזמן שהיה לוקח לכם לטפל בתקלה דומה במוסך רגיל.

חיסכון בזמן

יש מקרים שפשוט אין ברירה

היתרון האחרון שעליו נדבר הוא למעשה החשוב ביותר מבין כולם. בעוד שיש תקלות ברכב שבהחלט סובלות דיחוי, ותוכלו לבחור באיזה מוסך לטפל בהן, ישנן תקלות שבהן מוסך נייד הוא המוצא האחרון שלכם אם הרכב שלכם תקוע ללא יכולת תזוזה, רק טיפול במקום יוכל להושיע אתכם. זה אולי היתרון הגדול ביותר של מוסך נייד, שאתם אפילו לא צריכים להזיז את הרכב שלכם עבורו.

 

לסיכום

בעוד שבדרך כלל אנחנו רגילים לקחת את הרכב שלנו אל המוסך, מוסך נייד מאפשר לנו לשנות את המשוואה הזו, ולדאוג לכך שהמוסך יגיע עד אלינו. כמובן, לא בכל תקלה המוסך הנייד יוכל לטפל, אולם עבור חלק ניכר מהתקלות, במיוחד אלו שלא נובעות מליקוי חמור ברכב הוא בהחלט יוכל להתגבר. חשוב כמובן לוודא שהמוסך הנייד מחזיק בציוד הנדרש כדי לטפל בתקלה שיש לכם.

כל היתרונות במוסך נייד!

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב משפחתי
בלוג רכב
3 טיפים לניהול צי רכב

חלק ניכר מהחברות הגדולות והבינוניות במשק מחזיקות ציי רכב ברשותן, ניהול צי רכב הוא משימה לא פשוטה הכוללת משתנים רבים אליהם יש לשים, כדי לעשות זאת בצורה הטובה והחסכונית ביותר

מערכת בטיחות
אופנועים
סוגים שונים של מערכות אזעקה לאופנוע

רוב רוכבי האופנוע המנוסים יודעים היטב שלתאונות וגניבת אופנוע יש דבר אחד במשותף – זה רק עניין של זמן עד שהן מתרחשות. רוכבים רבים מדי לומדים בדרך הקשה למה חשוב

ציפוי רכב
בלוג רכב
איך מצפים את הרכב בציפוי ננו קרמי?

כמות הפקקים שעלתה עם השנים מעידה על שימוש נפוץ ברכבים פרטיים שנמצאים על הכביש. כאשר ככל שכמות הרכישה של הרכבים עולה ככה יש צורך במוצרים שונים שרלוונטיים לרכבים השונים. בין

רכב יקר
השכרת רכבים
השכרת רכבי יוקרה לטווח ארוך או קצר

מתי בפעם האחרונה הגשמתם חלום? כעת יש לכם את ההזדמנות. באמצעות השכרה של רכבי יוקרה מחברה מובילה בתחומה תוכלו לקבל חוויה בלתי נשכחת, בעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים אודות השירות

צריכים עצה מרופא ?