יתרונות חשובים לציפוי ננו

את טיפולי הפוליש – ווקס המסורתיים כולנו מכירים.

טיפולים פשוטים יחסית, המעניקים ברק והגנה לרכב למשך מספר חודשים.

עם זאת, כיום רבים כבר יודעים כי ציפוי הווקס אינו מספיק ומוסיפים לו ציפוי ננו איכותי, משתלם ועמיד.

מהו אותו ציפוי ננו, ומהם יתרונותיו המצדיקים את ההפרש במחיר?

 

מה זה ציפוי ננו?

חומר הננו הוא חומר שקוף ואיכותי, המעניק לרכב ברק והגנה. ציפוי ננו לרכב הוא לרוב השלב האחרון של טיפול דיטיילינג מקיף. בטיפול הדיטיילינג הרכב מנוקה באופן היורד לפרטים הקטנים וכן מעניק לו את הברק וההגנה על ידי טיפולי פוליש וציפוי ננו. חומר הננו נמרך על כל האוטו – על הפח, על השמשות, על הפלסטיק ואף על הג'אנטים ומקנה להם את כל היתרונות שיפורטו להלן.

 

ברק לאורך זמן

אחד מיתרונותיו הגדולים של ציפוי הננו, הוא איכות הברקת הרכב. בניגוד לשכבת ווקס הדורשת חידוש מידי מספר חודשים, שכבת הננו נשארת איתנה גם בחורף קשה וגם בקיץ קופח ומעניקה ברק לאורך 1 עד 5 שנים.

 

הגנה מפני פגעים

שכבת הננו לא רק מעניקה לרכב מראה מבריק, אלא גם מגינה עליו. השכבה מגינה על כל חלקי הרכב הבאים במגע עם העולם שבחוץ מפני שלל נזקים.

ראשית, ציפוי הננו מעניק הגנה מפני נזקי קרינת שמש. השמש הישראלית קופחת על הרכבים שלנו לאורך רוב ימות השנה. לא רק עור אנושי חשוף לסכנות עקב חשיפה יתירה לשמש, אלא גם פח של רכב. הצבע עלול להיפגע וכך גם עמידות הפח ויציבותו. שכבת הננו משמשת כשכבת קרם הגנה עבור הרכב – היא מסננת את הקרינה ומבטיחה את שלומו גם בימים החמים ושטופי השמש, וגם אם לא מצאתם חניה בצל.

שנית, הציפוי מגן על הרכב מפני לשלשת עופות ושאר חומצות מזהמות. לשלשת היונים (הצואה שלהן) היא חומצית ועלולה אף היא להסב נזקים לרכב. זאת, מלבד כמובן הנזק האסתטי הנגרם באופן מידי. שכבת הננו דוחה את הלכלוכים הללו ומונעת מהם להצטבר על הרכב.

בנוסף, השכבה מגנה מפני הצטברות נוזלים על הרכב, למשל בימי הגשמים. נסיעה בזמן גשם שוטף דורשת הפעלה מאסיבית של מגבי השמשה, מה שעלול להקשות באופן ניכר על הנהיגה. שכבת הננו תדחה בעצמה את רוב המים ותמנע מהנוזלים להצטבר.

כמו כן, ציפוי הננו מגן על הרכב מפני שריטות וכך חוסך בכסף לטווח רחוק. במקום טיפולי פוליש ווקס תכופים להעלמת שריטות, תצפו את האוטו בשכבת ננו ותמנעו את הנזק מלכתחילה. אם כן, ציפוי ננו הוא מונע הנזק היעיל ביותר.

 

ננו לרכב חדש

גם רכבים חדשים מומלץ לצפות בשכבת ננו, שלא כחלק מטיפול דיטיילינג. זאת, מאחר שכפי שביארנו השכבה מגינה מני נזקים ותוזיל לכם את הטיפול ברכב בהמשך הדרך.

 

לסיכום

לציפוי ננו שלל יתרונות. המרכזיים שבהם, הם הענקת ברק לאורך זמן והגנה על הרכב מפני שלל מפגעים. בהצלחה!

רכב יוקרה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב חדיש
הובלות
איך לקנות את המכונית הבאה שלך

מדי כמה שנים מומלץ וכדאי להחליף את המכונית. המכונית שאתם נוסעים בה היא אולי אהובה עליכם במיוחד ונקשרתם אליה באופן אישי, אבל חשוב לזכור שמכונית היא דבר מתבלה, שמאבדת מערכה

כלי רכב שחור
בלוג רכב
אתרי הרכב הגדולים בישראל – סקירה

בעולם הרכב יש לכם לא מעט אתרים ופורומים הנחשבים מובילים את התעשייה. בין היתר, יש לכם גם סוכנויות רכב הכוללות בתוכן סקירות רכב מקיפות למדי. בואו נעבור יחדיו על אתרי

שכפול מפתחות
כללי
אילו מפתחות לא ניתן לשכפל ללא תעודה?

למפתחות יש תפקיד מכריע באבטחת הבתים, המשרדים ונכסים יקרי ערך אחרים. כדי להבטיח את תקינותן של מערכות מפתח, סוגים מסוימים של מפתחות מגיעים עם הגבלות ספציפיות על שכפול. הגבלות אלו

צריכים עצה מרופא ?