4 יתרונות בשירות של החלפת מצבר עד הבית

כמה זה מעצבן, מטריד ופשוט מרגיש כמו נטל כלכלי שעוד רגע נופל על כתפיכם! יומו האחרון של מצבר אף פעם לא מגיע בתזמון נוח, גם בגלל שעצירה הכפויה ללו"ז שלנו וגם בגלל ההפעלה של הביטוח, גרירה,

החלפה, תשלום ויציאה.

לחלופין – מה עם החלפה של המבצר בחניית הבית שלכם? לא הגיוני, אך אמיתי יותר מתמיד!

 

חייו של מצבר לרכב

בכמה מילים פשוטות, המצבר הוא הסוללה של הרכב. הוא מגיע טעון והוא למעשה מטעין את עצמו ככל שהמנוע עובד בתורים גבוהים – כמו זמן הנהיגה שלנו. למצבר יש אלטרנטור שמאפשר פעילות זו ובנוסף לכך גם ווסת חשמל שמכתיב את מעבר החשמל מהמצבר לרכב. מעגל חשמלי מופלא. אם לא ידעתם, למבצר יש אורך חיים צפוי של עד שנתיים.

לכבוד חוסר המודעות הדי נפוץ למסגרת זמן זו, קיים בארץ שירות מקל ונוח שלמעשה מספק לכם מצבר עד הבית, כולל ההתקנה.

 

אין צורך להגיע למוסך

אם באמת מפנימים את המילים של הפסקה הקודמת, החלפת מצבר ברכב יכולה להיות מקבילה בפשטותה להחלפת סוללות בשלט הטלוויזיה שלנו. כמובן שאל תנסו מיד בעצמכם, אך איש מקצוע מוסמך, הלוא הוא חשמלאי רכב, יכול לעשות פעולה זאת בתוך דקות ספורות בלבד, מבלי מאמץ מצדכם להגיע למוסך או להתאמץ ולחפש עוברי אורח שיסייעו לכם עם הנעת הרכב עם כבלים.

 

ווידוא של איש מקצוע

כמו שכבר הבנו, לא סתם יגיע אליכם מכונאי רכב ו"יחליף לכם את הסוללה". מגיע חשמלאי רכב מוסמך והוא ידאג להחלפת המצבר על כלל חיבוריו ומערכותיו, החל מהורדת והחזרת מפסק החשמל הראשי של הרכב, חיבורו לאלטרנטור והווסת עד לרגע שיראה שזה בטוח מספיק בשבילכם להתחיל בנסיעה למעוז חפציכם.

 

לא רק עד הבית

ניסוח זה נשמע בעייתי, אך באופן הטוב. אל תשכחו שאתם לא באמת מחויבים להזמין את שירותי המצבר עד הבית רק אם אתם תרתי משמע תקועים בבית. שירותי החלפת מצבר יגעו עד לנקודה בה אתם נמצאים עם רכביכם המושבת, והתיקון וההחלפה יקרו שם.

 

רגע של חינוך

החשמלאי  רכב כבר נמצא לידכם. אתם רואים מול עיניכם בדיוק את כל התהליך שלרוב קורה בשלב התיקון החשמלי במוסך הקבוע שלכם. התבוננות מלמדת הרבה, והבנת מערכת המצבר והחשמל של הרכב תוכל לשרת אתכם בהמשך החיים.

 

רגע לפני שמתקשרים

כדי להימנע מהחלפת פתע של מבצר, בפעם הבאה שאתם יורדים לרכב שלכם, תרימו את מכסה המנוע. תסתכלו מהו תאריך הייצור של המצבר. הוא ייתן לכם אינדיקציה לאתריך ההחלפה הצפוי שלו. אמנם לעיתים אנחנו שוכחים, אך המצבר יכול להתקלקל גם בלי קשר לתאריך. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא את בטיחותכם ואת בטיחות הרכב טרם הזמנתם את איש המקצוע.

מכשיר לרכב

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תמרור חניה
שימור ותיקון רכבים
כל הדרכים לשמירה על הרכב לאורך זמן

בעוד שחלקנו מייחסים חשיבות מינימלית לרכב, חלקנו האחר תמיד יעדיף לאתר פתרונות קירוי לרכב. מחפשי אחר סככה לרכב? כנראה שאתם נמנים בין האנשים שאוהבים לראות רכב מצוחצח ומוגן מהשמש. בואו

כידון
קורקינטים
מעבר מרכב לקורקינט חשמלי

אין אחד בישראל שלא יוצא לו לעמוד בפקקים, פתאום חולף לידו קורקינט חשמלי, שלא עומד כלל בפקקים, לא משלם טסט, לא משלם ביטוח ועוד המון יתרונות. ובטח שחולפת לכל אחד

רישיון משאית
כללי
6 תנאים לקבלת רישיון למשאית

קבלת רישיון משאית בישראל הוא תהליך הדורש עמידה בתנאים ודרישות מסוימות. סוג רישיון המשאית הנדרש תלוי במשקל ובגודל המשאית בה תנהג. במאמר זה נבחן מקרוב את התנאים לקבלת רישיון משאית

צריכים עצה מרופא ?