דלקן אוניברסלי – מה זה והאם כל החברות משתמשות בו כיום

אחרי שבשנה הראשונה מאז התפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם מחירי הדלק ירדו בצורה  משמעותית – בעיקר בגלל הסגרים והבידודים הרבים – מחירי הדלק כמעט רק עלו. ישנן סיבות רבות לעליית מחירי הדלק – החל מכך שהעובדה שלא ניתן היה לטוס גרמה לאנשים רבים לקנות רכבים חדשים, ועד העיכובים שחלו בכל שרשרת האספקה בעקבות אילוצים בריאותיים שונים.

בכל מקרה, מחירי הדלק עולים עוד ועוד. העובדה הזו הובילה גם בעלי עסקים שיש להם צי רכבים וגם אנשים פרטיים לחפש פתרון שיאפשר הוזלה של מחירי הדלק. אחד הפתרונות הבולטים לכך הוא התקנה של דלקן אוניברסלי ברכב פרטי או ברכב חברה. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא מה זה דלקן אוניברסלי, מי משתמש בדלקן אוניברסלי ולמה הוא את זה ועוד מידע שימושי, רב וחשוב בנושא.

 

מה זה דלקן אוניברסלי

דלקן אוניברסלי, במובן הכי פשוט של המילה, הוא מעין מכשיר טבעתי שמותקן בפתח חור התדלוק ברכב שלכם. הדלקן האוניברסלי מאפשר לכם לתדלק בקלות ובמהירות בכל תחנת דלק בארץ, בלי צורך בתשלום מראש או בחיפוש אחר תחנות דלק של חברת אנרגיה ספציפית.

דלקן אוניברסלי מקנה לכם את האפשרות להנות מכוח של קבוצה כדי להוזיל את מחירי הדלק. דלקן אוניברסלי משווק על ידי מספר חברות כיום בישראל. בסוף כל חודש החברה שממנה רכשתם את הדלקן האוניברסלי תשלח לכם חשבונית חודשית, ובה מפורטים כל התדלוקים שביצעתם החודש.

 

מי משתמש בדלקן אוניברסלי

לשימוש בדלקן אוניברסלי יש הרבה מאוד יתרונות שהופכים אותו לפתרון נהדר גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור עסקים קטנים וגדולים. היתרונות של הדלקן האוניברסלי רלוונטיים עבור כל מי שמחזיק ברכב אחד או יותר, ולכן הוא פתרון אטרקטיבי עבור לא מעט אנשים בישראל ובעולם.

חשוב לציין שכל דלקן משויך אך ורק לרכב אחד, ולכן אם יש לכם יותר מרכב אחד שאתם רוצים לחבר לחשבון הדלקן האוניברסלי שלכם, תצטרכו לרכוש דלקן לכל רכב. דלקן אוניברסלי הוא פתרון טוב עבור מנהלי צי רכבים מפני שהוא מקל במלאכת ריכוז המידע בנוגע למצב הרכבים בצי.

דלקן אוניברסלי הוא פתרון טוב גם עבור אנשים פרטיים, ולא רק עבור מנהלי ציי רכבים מפני שהוא מאפשר לכם לעקוב באופן מסודר יותר אחר ההוצאות שלכם על דלק, וכמובן גם להוזיל את מחירו.

 

מה עדיף – דלקן של חברה ספציפית או דלקן אוניברסלית

דלקן אוניברסלי עדיף על דלקן של חברת אנרגיה ספציפית (כמו דלק או פז למשל) ממספר סיבות. דוגמא לכך היא העובדה שהפריסה של תחנות דלק בהן ניתן לתדלק עם דלקן אוניברסלי טובה יותר מהפריסה של כל חברת אנרגיה המשווקת דלקן משנה.

 

סיכום

לסיכום, נכון לשנת 2022 כמעט כל החברות מתקינות דלקן אוניברסלי ברכבי החברה שלהן, כמו גם הרבה אנשים פרטיים.

דלק אוניברסלי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קוקה קולה
בלוג רכב
פרסומת נוסעת – האם זה מתאים לעסק שלך

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות ובתי עסק פרטיים בוחרים להשתמש בשירותי הפרסומת הנוסעת – סטיקרים ומדבקות שניתן להדביק על רכבים פרטיים או על רכבי שירות. מתלבטים האם זה מתאים לעסק

כלי משפט
בלוג רכב
פיצוי על רכב טוטאלוס

רכב שעובר תאונה קשה במיוחד שמשאירה אותו חסר ערך לחלוטין, מאפשר לבעליו לתבוע פיצוי מחברת הביטוח, אשר למעשה מכסה את עלות הנזק לרכב. חשוב להבין שהפיצוי תלוי במידה רבה בערכו

תאונה
ביטוחים
5 אתרים להשוואת ביטוחי רכב

רכישת פוליסת ביטוח לרכב היא הוצאה משמעותית שכל בעל רכב נתקל בה אחת לשנה. בעבר היה נהוג שבעל הרכב פונה לחברה שממנה נרכשה הפוליסה הקודמת ומחדש את הביטוח. ואולם כיום,

צריכים עצה מרופא ?