באילו מקרים כדאי לקחת את הרכב לטיפול פחחות

היום הרכב שלנו הוא בית שני. כמעט לכל ישראלי יש לפחות רכב אחד, ורובנו מבלים בו שעות ארוכות בחסות הפקקים.

לכן, חשוב לנו מאוד כיצד הרכב שלנו נראה, כמו שחשוב לנו כיצד הבית שלנו נראה, מבפנים וגם מבחוץ.

וכל שריטה ודפיקה ברכב מלחיצה רבים מאתנו, ואנו רצים לטפל בה מיד.

אך באילו מקרים נוספים כדי לקחת את הרכב לטיפול פחחות?

 

הקדמה קצרה לפני שנתחיל

לפני שנפרט על המקרים בהם כדאי לגשת למוסך הקרוב לביתכם, נסביר מזה בכלל פחחות רכב. פחח, הוא אדם שיוצר ומתקן עצמים מפח. פחחות רכב מתייחסת לתיקון רכבים שהחלק החיצוני שלהם, העשוי מפח, נפגע משריטה, פגיעה או כל נזק אחר. עבודת הפחחות יכולה להישמע בעלת ערך אסתטי בלבד, אך לא כך הדבר, ועל כל הסיבות לקחת את הרכב לטיפול פחחות נפרט כעת.

 

רכב שעבר תאונה

כל רכב שעבר תאונה, קלה או קשה, ראוי שייקח את רכבו לטיפול פחחות באופן מידי. מעבר לכך שיסדרו את מראה הרכב ויתקנו את המקומות בהם נשרט או נמעך, הדבר קריטי גם לביטחונכם האישי. בסופו של דבר, השכבה החיצונית של הרכב נועדה לשמור עליכם מפגיעות חיצונית, כך שגם אם הפעם הפגיעה הייתה קלה ויש נזק מזערי, כדאי לתקן כדי שפעם הבאה, שחס וחלילה לא תבוא, הרכב שוב יוכל להגן על עליכם.

 

רכב לפני מכירה

במידה ואתם מעוניינים למכור את רכבכם, מומלץ להגיע למוסך פחחות לבצע טיפול קוסמטי בעיקר לרכבכם. לתקן כל שריטה או שקע שיש ברכב על מנת להעלות את שוויו ולתת לקונה הבא תחושת ביטחון שהרכב שבידו נראה טוב.

 

רכב עם שריטה

לכל אחד מאתנו זה קרה או יקרה בעתיד, אלא אם כן אתם ברי מזל במיוחד, הרכב שלכם כנראה הולך להישרט. זה יכול לקרות בחנייה, בדרך עם עצים או בדרך פלא שלעולם לא תבינו. כדי לתקן שריטות ברכב ולהחזיר לרכב שלכם את המראה החלק והנקי שהיה לו, צריך לקחת את הרכב לטיפול פחחות.

 

רכב לפני צביעה

במידה ואתם מעוניינים לבצע צביעה מחודשת לרכב שלכם, גם במקרה הזה מומלץ לעשות טיפול פחחות לפני הצביעה. מדוע? על מנת שהצבע יהיה אחיד בכל הרכב. במידה וישנם חלקים ברכב שהם שרוטים או שקועים מעט, ישנה סכנה שהצבע לא יצא אחיד והחידוש לא יהיה מוצלח. שימו לב כי לא כל מוסך שמתמחה בצביעת רכב, מתמחה גם בפחחות לרכב, ולכן כדאי לבדוק זאת לפני שמתחילים את הטיפול.

 

אל תוותרו על זה

אז כן, אמנם פחחות לרכב לפעמים יכולה להישמע כמו טיפול קוסמטי לחלוטין שאפשר לחיות בלעדיו, אך לא כך הדבר. אל תוותרו על טיפולי הפחחות שמעבר ליופי, גם יכולים להציל חיים.

מוסך

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב חשמלי
רכבים חשמליים
רכב חשמלי האם הוא מתאים לך

הפער במחירי הדלק ברכבים חשמליים בהשוואה לרכבי בנזין הוא עצום ומסתכם בכמה מאות בודדות של שקלים לחצי שנה ברכבים חשמליים!  עדיין, נראה שאין נהירה גדולה לרכבים חשמליים, יתכן והסיבות לכך

מוסך
בלוג רכב
איך מטפלים ברכב שנוסעים בו הרבה אנשים ביום?

רכבים שנוסעים בהם מספר רב של אנשים כמו אוטובוסים, רכבי הסעות, מיניבוסים וכו', צריכים לקבל טיפול ויחס לעיתים תכופות יותר. ההחזקה של רכב מהסוג הזה מצריכה יותר השקעה ויחס מאשר

ציפוי רכב
בלוג רכב
איך מצפים את הרכב בציפוי ננו קרמי?

כמות הפקקים שעלתה עם השנים מעידה על שימוש נפוץ ברכבים פרטיים שנמצאים על הכביש. כאשר ככל שכמות הרכישה של הרכבים עולה ככה יש צורך במוצרים שונים שרלוונטיים לרכבים השונים. בין

פטיש
בלוג רכב
הכל על חוקי התעבורה

חוקי התעבורה הם חלק מהותי בשמירה על הבטיחות והסדר בכבישים בעולם ובישראל בפרט. להתעלמות מהחוקים הללו עלולה להיות השלכות חמורות, לרבות קנסות, נקודות, שלילת רישיון ובמקרים חמורים, אפילו אישומים פליליים.

צריכים עצה מרופא ?