אילו חלקי חילוף לאופניים אתם תמיד צריכים בבית

אין מה לעשות, כשרוכבים על אופניים במשך תקופה ממושכת, יש בלאי. חלקים מסוימים מאבדים את הצורה שלהם ויש צורך להחליף אותם בחדשים. כדי למנוע מכם להגיע בתדירות גבוהה אל חנות האופניים, ריכזנו בפניכם את הרשימה העדכנית של חלקי החילוף לאופניים שאתם תמיד צריכים שיהיו לכם בבית.

 

איך הגענו לרשימה הזו?

רגע לפני שנתחיל, ראוי לציין שכדי להכין עבורכם את הרשימה של חלקי החילוף, היינו צריכים להיפגש עם רומן, טכנאי לתיקון אופניים. רומן ציין בפנינו את כל חלקי החילוף שניתן לקנות בחנויות המורשות ולהניח בבית. לדבריו, כפי שיש בכל בית ערכה של עזרה ראשונה לפציעה, כך, כל רוכב אופניים צריך שתהיה לו ערכת חלקי חילוף.

 

חלק חילוף ראשון – זוג רפידות בלם

רומן סיפר לנו שקרה לו לא פעם שהגיעו אליו לחנות רוכבי אופניים מקצועיים שציינו שהם צריכים בדחיפות לקנות חלקי חילוף לאופניים בגלל שהאופניים שלהם ממש שחוקות. רומן מציין שבכל פעם מחדש הוא הופתע לראות שאותם רוכבים עלו על האופניים שלהם במשך תקופה ארוכה בזמן שהרפידות של הבלם היו שחוקות לגמרי. הוא אמר לנו שרוכבי אופניים מקצועיים או אנשים שעושים שימוש יום יומי באופניים צריכים לבדוק אחת לשבוע את מצב הרפידות ולבדוק אם הן מתחילות להישחק. במידה ויש סימנים של שחיקה, כדאי להחליף מיד ברפידות חדשות ולא לחכות.

 

חלק חילוף שני – צמיד לאופניים

אתם בטח יודעים שבכל רכב יש גלגל ספייר. אבל האם בכל אופניים יש צמיג ספייר? לא. לכן, רומן ממליץ לכל רוכב אופניים שיהיה לו גלגל אחד נוסף בבית ליתר ביטחון. כך, אם מצאתם את עצמכם עם פנצ'ר באמצע הלילה, אתם לא צריכים לחפש חנות אופניים שפתוחה ומעניקה שירות SOS. אתם יכולים להחליף באופן עצמאי את הגלגל ולהמשיך להשתמש באופניים כרגיל.

 

חלק חילוף שלישי – שמן ברקס מינרלי

זהו לא לגמרי חלק חילוף, אבל השמן נכנס לערכת העזרה הראשונה שאתם צריכים שתהיה לכם לאופניים שלכם. כל אדם שיש לו אופניים צריך לשמן אותן אחת לזמן מה כדי לשמר אותם. חשוב רק שתשימו לב, לאחר השימון, שאתם מנקים היטב ובזהירות את האופניים כדי שלא תתלכלכו בכתמי שמן.

 

חלק חילוף רביעי – שרשרת לאופניים

השרשרת לפעמים מתנתקת, נקרעת או "נפרמת" בעקבות בלאי או תאונה. לכן, חשוב שתהיה לכם שרשרת חדשה וזמינה. רגע לפני שתרכשו שרשרת למקרה חירום, כדאי שתבדקו את הפרטים הבאים אודות השרשרת והאופניים שלכם:

  • אורך השרשרת
  • סוג האופניים (חברה)
  • שם הדגם של האופניים

רק לאחר שיהיו לכם את הפרטים האלו אתם יכולים לגשת לחנות ולרכוש שרשרת חדשה.

 

מילה לסיום

כעת אתם יודעים מהם חלקי החילוף לאופניים שאתם חייבים שיהיו לכם בבית, כך שנותר לכם לצאת ולקנות אותם. שתהיה קנייה מהנה!

חלקי אופניים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב בעיצוב מיוחד
בלוג רכב
יבוא רכב – עובדים בשבילך

מצב התחבורה הציבורית בישראל הוא בין הגרועים במדינות המערב המפותחות. רק צריך להסתכל למדינות כמו צרפת, גרמניה וארצות הברית. בכולן תוכלו למצוא רכבת תחתית, חשמליות, קווים של אוטובוסים לכל פינה

איש קידום
כללי
איך לבנות אתר ממיר לעסק

אתר ממיר לעסק הוא אתר אשר נועד למען מטרה אחת – הגברת מכירות באינטרנט. אם אתם מתלבטים בין פלטפורמה כזאת או אחרת עבור בניית אתרים, אנחנו כאן כדי להמליץ על

צריכים עצה מרופא ?