איך לרכוש רכב יוקרה מבלי לשבור את הכיס

רכב יוקרה, אמין, איכותי, יפהפה וכזה שיספק לנו הנאה בלתי נגמרת, נתפס כחלום לא מושג עבור רובנו.

נתפס ככזה – אך חשוב מאוד לדעת – החלום יכול להפוך למציאות! החלום הינו בר מימוש, עבור כל אדם, בתנאים השווים לכל נפש.

להלן נפרט כיצד ניתן לעשות זאת.

 

הלוואה לצורך רכישת רכב

עוד קודם נצלול לכל פרטי המסלול לרכישת רכב יוקרה מבלי לשבור את הכיס, נציג בקצרה את השורה התחתונה של המסלול. הדרך לרכישת רכב יוקרה בישראל, עוברת דרך חברות המציעות מימון מלא לרכב. מה זה אומר, ולמה ההלוואה נצרכת?

 

מחירי הרכב בישראל

מדינת ישראל גובה 100% מכס עבור רכבים. זאת אומרת, שאם מחיר הרכב עבור יבואן הרכבים הוא, למשל, 300 אלף שקל, הוא ייאלץ לשלם כ-300 אלף שקלים כמס למדינה. הנטל הכלכלי של המס שונה מהנטל הסטטוטורי שלו, דהיינו על אף שהחוק מחייב במס את היבואן, בפועל הצרכן הוא זה שסופג את המס, והמכס האסטרונומי מגולם במחיר הרכב.

לכך יש להוסיף את השלכות מגפת הקורונה, שגרמו לעליות מחירים בכל העולם, בכל המוצרים, ובמיוחד בענף הרכב. הקורונה גרמה לקשיים ועיכובים בשרשרת האספקה העולמית, מה שהוביל לעליית מחירי השינוע במאות ולעיתים אף אלפי אחוזים. כמובן שגם עובדה זו מגולמת במחיר. לכך יש להוסיף את המחסור שנוצר בשבבים, מה שמוביל לעליית מחירים ייחודית לענף הרכב.

אם כן, מחירו של רכב בישראל גבוה במיוחד, הן בשל תופעות גלובליות והן בשל המכס הגבוה. עקב כך, נדירים הישראלים שיכולים להרשות לעצמם לרכוש רכב חדש, שלא לדבר על רכב יוקרה, מבלי להידרש להלוואה. הבעיה היא, שהבנק לא יעניק מעצמו הלוואה המממנת ב100% את הרכישה ותידרשו להון ראשוני.

 

הלוואה במימון מלא

עבור רוב האזרחים, מימון חלקי לא מספיק לרכישת רכבי יוקרה. הרוכש נדרש לשלם מקדמה משמעותית, ואין לו את סכום הכסף הדרוש באופן נזיל. הפתרון לכך, הוא לרכוש את הרכב דרך חברה שתאפשר לכם לקחת הלוואה במימון מלא עבור הרכישה. ההחזר יהיה חודשי, בסכום המתאים לכם, שיבחר לאחר התייעצות והרבה אמפתיה מצד החברה, והכי חשוב – ללא צורך במקדמה!

כך, תוכלו לרכוש את הרכב הנכסף מבלי לשבור את הכיס. חשוב לשים לב שהחברה הנבחרת היא בעלת ניסיון, אמינה ועובדת עם כלל הבנקים והחברות הפיננסיות. חברה שאינה עומדת בקריטריונים אלו לא תהיה מתאימה עבורכם, שכן פרויקט המימון עלול להסתבך ותצאו מופסדים מהעסקה.

אתם תהנו מרכב יוקרה כמו שתמיד חלמתם ולא תיאלצו להשקיע בו סכום ראשוני שיציב אתכם בבעיה. אם כן, לפעמים חלומות מתגשמים וחלום הרכב היוקרתי שלכם יהפוך, באופן זה, למציאות.

 

לסיכום

פרויקט רכישת רכב יוקרה הוא מורכב ויקר, ומהווה אתגר עבור רוב הישראלים. הדרך לצלוח אותו מבלי לצאת עם חור בכיס, היא לרכוש את הרכב דרך חברה המציעה מימון מלא לרכישת רכבים – כך, תגשימו את החלום שלכם ותרכשו את הרכב, בהחזר חודשי המתאים לכם.

הגה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מתי נצטרך להחליף מצבר לקטנוע
קורקינטים
מתי נצטרך להחליף מצבר לקטנוע?

המצבר הוא למעשה מקור הכוח של הקטנוע שלנו ובלעדיו, לא נוכל להשתמש בכלי הרכב על מנת לנוע ממקום למקום. כמה זמן הוא מחזיק, איך יודעים שהגיע הזמן להחליף אותו וכמה

אדם מצביע על מד
הובלות
מה המקסימום שאפשר להעביר בהובלה?

הובלה היא חלק בלתי נפרד ממעבר דירה. כל אחד מאיתנו מכיר את הפעולה המייגעת של אריזת כל תכולת הבית, הצורך לדאוג לחברת הובלות מקצועית ואמינה שתעביר את כל החפצים בבטחה

תמרור
בלוג רכב
אילו הטבות רכב מקבל אדם עם נכות כללית

אנשים בעלי נכות זכאים להטבות שונות ממדינת ישראל. כאשר הן כוללות גם הטבות בתחום של נסיעות, התניידות, רכישה של רכב ועוד. יש הטבות שונות בתחום חלק קשורות במתן כספים, חלק

אוטו
בלוג רכב
איזה רמזים ברכב יכולים להעיד על בגידה

החיים עשויים להיות בלתי צפויים עבורנו. יש תקופות יפות בהן דבר לא חסר והכל נראה ורוד. לעומת זאת יש תקופות קשות יותר, במיוחד במערכות יחסים, בהן צפים חשדות בנוגע לאמינות

צריכים עצה מרופא ?