איך לבחור את הגודל המתאים של השטיח לרכב

לקניית שטיח רכב יש יתרונות ברורים עליהם נעמוד כאן.

אם אכן תשתכנעו שכדאי לכם לשדרג את הרכב ללא הרבה מאמץ ולשמור על המקור, או שאתם כבר יודעים שפעולה זו היא אכן מה שאתם צריכים נותר דבר אחד – לבחור את השטיח הנכון והיפה ביותר לרכב, ולהבין

איך לבחור את הגודל המתאים של השטיח לרכב.

 

למה כדאי להתחדש בשטיחי רכב

לשטיחי רכב חדשים יש מספר יתרונות – שמירה על ניקיון הרכב, שמירה על השטיחים המקוריים של הרכב וחידוש וריענון מראה הרכב. ישנן מספר חברות מהן ניתן לרכוש את השטיחים, חלקן יתאימו אישית את ייצור השטיחים אל הרכב הספציפי שלכם כמו למשל אוטומאטס שטיחים לרכב.

 

ניקיון

כמו השטיחים המקוריים של רכבכם, המטרה העיקרית של שטיחי רכב חדשים היא להגן על פנים הרכב מלכלוך. הם יגנו על הרכב מבוץ שיגיע מנעלי הנוסעים בחורף, מחול ים בקיץ ומשפיכת משקאות והפל מאכלים בכל ימות השנה.

 

שמירה על השטיחים המקוריים

כאשר יהיו ברשותכם שטיחים חדשים, תוכלו לשמור בארון את השטיחים המקוריים בארון בבית. אם בהמשך תרצו למכור את הרכב או פשוט לחזור למקוריים, בעצם השמירה עליהם הם יישמרו לטווח הארוך.

 

ריענון הרכב

כאשר קונים שטיחים חדשים הם יכולים להיות שונים מאוד מהמקוריים. תוכלו בעצם לקנות שטיחי יוקרה בכל מיני עיצובים לטעמכם. תשדרגו את מראה פנים הרכב בהתאם לרצונכם ובכך לחדש מעט רכב ישן ולרענן את מראהו.

 

איך לבחור את גודל השטיח

כאמור, במספר חברות בארץ את השטיחים ניתן להזמין בהתאם לרכב שלכם. עליכם רק לתת את כל הפרטים לחברה והיא כבר תדע להביא לכם את השטיחים המתאימים ביותר. חלק מהחברות אף מבטיחות החזר מלא במידה וגודל השטיחים אינו מספיק מתאים לרכב שלכם.

 

אז אילו פרטים באמת צריך לדעת

הפרטים היבשים החשובים הם:
שם החברה – למשל הונדה, יונדאי, פורש וכדומה.
הדגם – כל חברה מייצרת המון דגמים, והרכב שלכם הוא מאחד מדגמים אלו.
שנה – שנת ייצור של הרכב.

 

אם החברה אינה מאפשרת שירות כזה

כאשר החברה מממנה אתם מזמינים את השטיחים אינה מספקת את השטיחים בהתאם לרכב הספציפי שלכם, אלא רק לפי גדלים צריך פתרון אחר. במקרה זה אתם יכולים לקחת את השטיחים המקוריים, שהם כמובן בגודל מתאים, ולמדוד בעצמכם את הגדלים.

במידה ואין ברשותכם את השטיחים המקוריים, ובעצם זו הסיבה שאם רוצים לקנות שטיחים חדשים, אתם יכולים בשיטוט באינטרנט, למצוא את הגדלים הנכונים. כדאי לחפש באתרים של יצרן המכונית שלכם.

 

לסיכום

לסיכום, אם ברצונכם לדרש מעט את הרכב שלכם ללא הרבה מאמץ, או שאתם רוצים לשמור על שטיחיו נקיים לעתיד, אתם יכולים לקנות שטיחי רכב חדשים. ברוב החברות תצטרכו רק לציין את שנת הייצור שלו, שם החברה והדגם.

רכב יוקרה

 

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רכב מנהלים
בלוג רכב
יתרונות חשובים לציפוי ננו

את טיפולי הפוליש – ווקס המסורתיים כולנו מכירים. טיפולים פשוטים יחסית, המעניקים ברק והגנה לרכב למשך מספר חודשים. עם זאת, כיום רבים כבר יודעים כי ציפוי הווקס אינו מספיק ומוסיפים

רכב יקר
השכרת רכבים
השכרת רכבי יוקרה לטווח ארוך או קצר

מתי בפעם האחרונה הגשמתם חלום? כעת יש לכם את ההזדמנות. באמצעות השכרה של רכבי יוקרה מחברה מובילה בתחומה תוכלו לקבל חוויה בלתי נשכחת, בעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים אודות השירות

ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח רכב – למה זה חובה

אחד אמצעי ההתניידות הפופולריים ביותר היום הוא הרכב הפרטי. קשה לדמיין את החיים שלנו בלעדיו ומדובר עבור אנשים רבים בכלי שמוביל לעצמאות להגיע באופן חופשי לכל מקום שנצטרך: לביקורים משפחתיים,

צריכים עצה מרופא ?